Cestovní kufry

Máte tip na nějaký odzkoušený a kvalitní cestovní kufr?
Nebo jste narazili na nějakou skvělou cenu, podělte se na fóru o vaše tipy.

Aktuálně je v Penny od 20.8 skvělá cena na cestovní kufr.
Myslím, že se se jedná o nejlevnější cestovní kufr, cena 299 Kč je parádní.
Skvělý poměr cena/výkon, kufr působí kvalitně (na tu cenu až překvapivě dobře).

Penny malý cestovní kufr VIVESS 35x55x22 cm - 299 Kč

Nejlevnější cestovní kufr

V letáku je zde: https://www.penny.cz/nabidky/prohlednout-letaky

My jsme si nové kufry pořizovali někde ve Sporitismu ihned co jsme se dozvěděli, že máme poukaz do ubytování Pavlov. Tehdá jsme si řekli,že je na čase si pořídit nová zavazadla abychom nedělali ostudu po Moravě. My jako Pražáci si totiž na módě potrpíme a nedovedu si představit, že by nás někdo ponižoval za oblečení nebo kufry.

Já kdysi měla skvělý kufr po mé mamince. Byl už hodně let starý, ale právě že to na něm nešlo poznat. Spoustu kapes, tvrdý obal a toho prostoru co v něm bylo. A přitom nebyl ani nijak zvlášť velký. A jeho osud se navršil, když jsme letěli do Anglie a nějaký chuligán nám ho ukradl přímo na letišti . Já mám pocit, že si ho tehdy nechala vyrábět na zakázku, takže vám asi úplně neřeknu, kde byste takový našel.

Ahoj, já jsem koupila sadu kufrů na Mallu a spokojenost, vesměs používám ten malý a střední, ale třeba se bude hodit i ten velký na větší dovolenou :slight_smile: mám ráda malé kabelky a rozhodně vždycky ocením obal na mince , kde se mi vejde pár drobných a nějaká ta bankovka, stejně jinak platím spíše kartou, na karty mám potom zase obal zvlášť. Třeba to pomůže, ať se dobře cestuje :slight_smile:

Tak to já se teda musím pochlubit se zážitkem z minulého roku, kdy nám půjčovna lodí lužnice udělala vynikající službu. To jsme se takhle zeptali jejich provozovatele jestli by nás nevyvezli i nahoru na řeku a oni že to není vůbec žádný problém. Naši chlapi totiž v sobě z noci měli asi 1,5l třešňovice a tak jsme nebyli schopní se dopravit sami.

Dobrý den, spíše než na nějaké obchoďáky bych se zaměřil na to, aby to byl fakt kvalitní kufr. Protože ono je sice fajn mít levný kufr, ale ne každá cestovní pojišťovna vám pak proplatí případnou ztrátu nebo poškození na letišti. Naše cestovní pojišťovna tohle naštěstí nikdy neřešila, ale sešel jsem se už taky se zkušenostmi lidí, kteří byli fakt nemile překvapeni, když od nich cestovní pojištění dalo ruce pryč. :wink:

My nikam nelétáme letadlem, abychom museli mít cestovní kufry, takže všechno balíme do cestovních tašek :slight_smile: . Ty mi přijdou mnohem pohodlnější a hlavně nejsou tak těžké jako kufr. Jezdíme pod stan do kempu po Čechách, takže nám stačí jen pár základních věcí, abychom se vešli do auta :slight_smile: .

Podle mě hodně záleží na tom, kam jedete a co tam chcete zažít. My jsme letos dali na rady tady a vyrazíme na Valašsko. Už máme domluvené i ubytování. A jelikož to máme s kolama, cykloturistikou a celkově zážitky, tak to bude chtít hodně věcí. Paradoxně to vidím tak, že toho bude třeba víc, než když jsme se jeli válet na 14 dní k moři.