Chodíte rybařit?

Tak to já chodím rybařit skoro každý týden. S manželem vezmeme auto a vyrážíme do přírody. Moc nás baví trávit čas společně a do toho si ještě zasportovat. Když člověka nebaví sedět stále u prutu, tak si vezme hlásiče záběru a sedne si vedle kamarádů k pivu. Na to je expert můj manžílek. Ten furt jen chlemtá pivo.

Já tedy rybařit nechodím, ale můj tatínek se stal vášnivým rybářem na stará kolena, skoro v důchodě. Postupně si pořizuje vybavení, protože neustále okoukává, co mají ostatní rybáři a on to nutně potřebuje také :slight_smile: na Vánoce jsme se celá rodina složili na rybářské lehátko se spacákem, protože chodí hodně i v zimě a kdyby mohl, tak by byl na rybách pořád a doma ho snad už ani nevidíme.

Na ryby si občas zajdu, ale to už musí být velká nuda. Když mám čas navíc, tak si něco programuji a nebo prostě jdu na procházku. Vezmu psa na řemínek a jdu se procházet po Praze. V batůžku mám permanentně nachystané vakuové dózy, abych mohla třeba dát pejskovi napít a nebo si na cestu sbalila svačinu.

Rybařit chodím jen občas, bere to totiž hodně času který bych rád trávila s dětmi. Pravdou ale je, že k přírodě mám blízko. A to jak děti, já, tak manžel. Teď zrovna buduje zahradní jezírko na zahradě. Chybí nám tuším už jenom filtrace pro jezírka a bude všechno nachystané na nákup rybiček.