Čím překvapit na Mezinárodní den žen

U nás v domácnosti se teda MDŽ moc neslaví. Jako ano vnímáme to jako určitý den v roce, ale neděláme velké závěry. Prostě dostanu od manžela bílé růže a to tak nějak stačí. Nejsem moc vysazená na to abych dostávala nějaké dárečky, to raději v průběhu roku.

Jako to je docela složité, no. :slight_smile: Já budu dávat asi květiny, sám ale ještě nevím. Po obědě se chystám na procházku do města, tak třeba něco seženu, nějaké to překvápko. Vím, že manželka měla něco vybraného na internetovém obchodě https://www.technika24.cz/ ale co si budeme povídat, na to jsem zapomněl a teď už to stihnu jen stěží. Tak si to odbydu klasicky květinou.

Nikdy bych to asi neřekla, ale když jsem viděla na listu objednání pro mě k MDŽ položku LEGO, měla jsem hned dětskou radost v očích. S manželem jsme se totiž o legu bavili cestou z práce a já mu líčila jak mě to v dospívání bavilo. Těším se až to dostanu.

Mně udělal manžel vloni radost kytkou a porcelánovým prasátkem :slight_smile: . Obchází bleší trhy a tam na něj narazil. Musím tam s ním letos taky zajít, protože tam mají věci, hlavně teda ta prasátka, která doma ještě nemám, tak abych rozšířila sbírku :slight_smile: . Ta, co mají v obchodech, už doma mám :slight_smile: .