Čím si zlepšit život

Tak to já se třeba po používání guarany, již jsem začala brát každý den od března letošního roku, cítím mnohem lépe. Tak nějak mně přijde že ten život teče a pluje tím správným směrem. Lidé by neměli zapomínat na některé doplňky stravy a hlavně na pobyt na čerstvém vzduchu.

Určitě by se člověk měl umět vyklidnit. My třeba na relaxaci s kamarádkou používáme harry potter díly. Sledujeme je od rána do večera a vždy nás to moc příjemně vyklidní. Jednoho dne bych si chtěla pustit veškeré série a den na to sledovat Přátelé. Ale není na to momentálně se školou moc času.

Ještě jsem si vzpomněla na to jak jsme si nedávnos zlepšili den, kdy nám děti darovaly poukaz na termální lázně Slovensko. Nebyli jsme v lázních několik let a takovou odměnu jsme od našich potomků v 16 letech opravdu nečekali. Rostou z nich velmi schopní lidé, kteří se v životě neztratí a najdou své uplatnění.

Jednoznačně za mě bych si bývat vámi pořídila nějaký dopravní prostředek. Teď jsou hodně trendy taková ta vozítka, na nichž člověk stojí, ale to mě teda nebere. Já jsem stará škola, mně vystačí horský kolo, se kterým se dostanu úplně kamkoliv. Jen teda nevím jak budu sportovat v zimě no…

Kristýna nám to tu nějak rozjíždí. :smiley: No, nicméně k tématu. Já osobně si myslím, že největší vliv na kvalitu života mají peníze. Nikdy mi nevadilo si na něco půjčit a zlepšit si kvalitu života. Samozřejmě člověk ale musí mít jistotu, že to zvládne splatit. Třeba půjčka 200 000 je splacená nejdéle za rok, ale díky ní třeba zrekonstruujete kuchyň nebo si pořídíte lepší auto. A to už je výrazné zlepšení života. :slight_smile:

Hele tak to mně čas od času pomáhá bílá růže , kterou mně pořídí BU´d manžel, tatíněk a nebo někdy prostě já sama. Růže mně dodávají odvahu a jsem díky nim taková více spokojená. A to je základ i ve vztahu. Proto jsem ráda, že na mě můj muž nezapomíná.

Já si zlepšuji život třeba tím, když použiji slevové kupóny při nakupování v obchodech. Mám vždy velikou radost, že jsem ušetřila peníze při nákupu. Někteří lidé pohrdají slevami, ale já si díky nim mohu dovolit více potravin, pěkné nové oblečení, a také značkovou kosmetiku, kterou bych si bez slevového kupónu těžko pořídila.

Tak to já třeba doporučuji každému aby si do domácnosti pořídil krabičky na čaj. Protože jinak budete mít všude poházené ty pytlíčky a to není moc dobrá vizitka, to vám teda povím. Už jsem byla v hodně domácnostech jako uklízečka a všude, kde měli krabičky, měli i krásně uklizeno ještě před mým příchodem.

My se snažíme si zlepšit život tím, že budeme mít víc peněz. Pak si budeme moct koupit nové auto, jet několikrát za rok na dovolenou a celkově si žít jako králové. Našli jsme si investice přes Julu platformu a už jsme zainvestovali několik desítek tisíc. Nemám z toho sice úplně nejlepší pocit, pořád je tam nějaké riziko, ale věřím, že tak zhodnotíme peníze bez práce :slight_smile: .

Zlepšit život se podle mě dá třeba i tím že si najdete další brigádu a budete si vydělávat na věci, které vás baví a které chcete dělat. Já třeba mám takový malý sen že si udělám pilotní průkaz, ale na to je taky potřeba nějaká ta hotovost navíc, pravda.

Dobrý den, zlepšování života skrze investice je zajímavá cesta, ale je důležité být si vědom i rizik. Já jsem nedávno investovala do svého domu a pořídila nové nerezové komíny. Teď si každý večer užívám u krbu. Každý z nás má jiný způsob, jak zhodnotit své peníze. Důležité je najít rovnováhu a investovat do toho, co vám přinese radost a pocit jistoty.

Já jsem si třeba nedávno zlepšil život tím, že jsem prostě řekl, že kašlu na vánoční úklid a pozval jsem si firmu Úklid Uherské Hradiště. Vlastně jsem to udělal docela dost jednoduše, protože jsem si říkal, že raději budu tak nějak podnikat a vydělávat peníze a na tyhle věci se prostě soustředit nechci. :slight_smile:

Před začátkem nového roku, kdy většina z nás plánuje zlepšit svůj životní styl, se nabízí příležitost hledat nové způsoby, jak se starat o své tělo. Na eshop.guaranaplus.cz/kotvicnik můžete objevit kotvičník, výživový doplněk, který může podpořit váš zdravý životní styl.

Zase na druhou stranu kdybyste se už přestěhovali do dřevěnice tak si také budete připadat že žijete trochu lépe. Já jsem se zase naučila že odměňovat je se po cleý život nutné. To sice některým nedochází, ale je to dobré i pro naše psychické zdraví, na něj by se prosím! nemělo zapomínat.

Ještě na vás mám takový jeden tip. Pokud si nejste jisti tím jakou vybrat masáž tak se prostě rovnou někam objednejte a nechte si poradit přímo od maséra. Lidi jsou různí a jistě vám rádi pomohou. Je potřeba jim za to ve výsledku zaplatit s dýškem a budete mít vždy termín otevřen.

Já jsem si tedy hodně zlepšil život tím, že jsem studoval a vystudoval, díky čemuž jsem si našel dobrou práce v IT. Jasně, když jsem se učil na přijímačky z matematiky, tak bych vám asi tvrdil něco jiného. Ale zpětně to vidím jako super investici, která mě díky českému školství stála hlavně čas. :slight_smile: