Co jsem pořídili do baráku na léto

Sedli jsme si s manželem nad rodinný rozpočet a říkali jsme si, co si tak můžeme koupit na Vánoce ještě v minulém roce, abychom si tak udělali radost z něčeho v příštím roce. Já jsem ho upozornila na to, že mají moc pěkné zahradní grily ve slevě na grilguru. Nakonec jsme nic nevybrali a pojedeme na dovolenou.

Ještě jsem si vzpomněla na jednu věc a tak vám ji chci také předat. Manžel totiž dostal tip na jedné zahrádkářské konferenci od neznámého muže aby si na zahradu pořídil neviditelné obrubníky. Mohla bych se vás zeptat jestli to znáte a případně jak to funguje?

Jak se vám třeba spí když máte na baráku předokenní rolety? Je v tom opravdu velký rozdíl a nebo to jako člověk vůbec nepoznám? Potřebuji totiž poradit jestli to mám kupovat do ložnice a nebo se na to vykašlat.

Letos jsme se rozhodli, že nikam nepojedeme na letní dovolenou, ale strávíme jí na chatě. Trávíme tam rádi každý volný víkend, proto jsem objednala věci na camping, aby si děti mohly postavit na zahradě stan. Moc se těším , jak si to užijeme celá rodina a pokud nám nebude přát počasí, můžeme se jít schovat do chaty.

Jsem na tom stejně jako vy :slight_smile: . Taky máme na oknech zatím jenom římské rolety , ale přemýšlíme i nad nějakými venkovními roletami. Hlavně dětem do pokojíčku. Přes léto totiž nemůžou spát, jak je venku dlouho vidět. Teplo tu ani moc nemáme, ale to světlo jim vadí :slight_smile: .

Do baráku to sice nebylo, ale na procházky a vycházky jsme si s manželem dopřáli pořádné bitelné filtrační konvice a víme že to bude to nejlepší co pro planetu Zemi budeme schopni udělat. Nechceme už tu zemi tak moc ničit, víte?

Asi bych investoval do nějakých praktických věcí. Respektive těmi bych se tady chlubil. Třeba u nás je teď nová nabíjecí stanice pro elektromobily od https://www.smart4smart.cz/ ale jako zase na druhou stranu nemám ten pocit, že bych se tím musel nějak enormně chlubit. Radost z toho mám, protože po připojení na FVE nás stojí km jízdy fakt pár korun. Ale není to nic, co by mě zvedalo ze židle. :slight_smile: