Co potřebuji pro studentské jízdné?

Ahoj, nedávno jsem dovršil 18 let a tím pádem už nemůžu používat pro slevněné jízdné klasickou občanku. Co tedy potřebuji za potvrzení, abych mohl mít studentské jízdné i po osmnáctce?

Děkuju!

Nejlepší v tomhle bude ISIC který si můžeš udělat na jejich stránkách nebo přes školu pokud jsi na vysoké neobejdeš se bez něj. Pokud na střední bude stačit i klasická oranžová kartička kterou ti prodají na nádraží tam si musíš nalepit svou fotku vyplnit pár údaju a následně ji nechat potvrdit od školy kam chodíš.

Teď už je to asi jedno, protože to vypadá, že se to bude rušit. Ono stejně je lepší, když se nespoléháte na stát. Najděte si brigádu a nebudete řešit jízdné. Proč? Protože za chvíli začnete podnikat a budete jezdit autem. :slight_smile: Já jsem dělal chvíli pro https://www.schmachtl.cz/planetove-prevodovky-buhler na to, aby jejich planetové převodovky Bühler fungovaly tak, jak mají. :slight_smile: A teda musím říct, že jsem si díky tomu našel dostatek zkušeností a konexí, abych fakt začal se skutečným podnikáním. :slight_smile: