Co v domácnosti nesmí chybět

Já bych nedokázala už bydlet v žádném horském hotelu, ve kterém by neměly krásné designové krby, které jsme teď zažili s přítelem v Itálii. To jsme takhle byli ubytování asi ve 4* hotelu, který nás vyšel na noc na více než 220€, ale opravdu to potom odpovídalo té kvalitě. Musím uznat, že tam se mně líbilo asi nejvíce z celé Evropy.

Určitě byste měli zapřemýšlet nad tím, jestli se takhle na léto nehodí udělat nějakou rekonstrukci v baráčku pakliže máte dostatek finančních prostředků. My třeba budeme měnit hliníková okna. Důvod je celkem jednoduchý. Poté, co se nám vesnicí prohnala bouřka se nám hodně oken rozbilo. Byly to ničivé kroupy.

Tak každý má požadavky jiné, mi se třeba osvědčil kuchyňský regál v industriálním stylu, mám poměrně malou kuchyň a proto mi vyhovuje, že má 4 police a uložím do něj spousty věcí , rozšíří se mi i pracovní prostor a když k nám přijde návštěva, tak ho mám na terase nebo u jídelního stolu na odkládání věcí. Za mě super vychytávka!

Tak každý má ty požadavky trochu jinde. Já jsem třeba vysazený na dobrou organizaci. I v dílně na hobby práce mám super regálový systém, abych měl všechno po ruce. Jen je teda uzpůsobený na míru mým potřebám. Takže asi tak. Jinak samozřejmě volím vždycky praktičnost před tím, aby to bylo pěkné. Ideální je pak kombinace obojího. :wink:

těch věcí je docela dost, ale naposledy jsme si koupili rolety den a noc v systému MINI a už bych si to bez nich nedokázala představit. Před tím jsme tu měli závěsy a jejich manipulace nebyla nic moc. Když byl průvan, tak se roztahovaly a hlavně byly buď zatažené, nebo roztažené. Žádná možnost něčeho mezi, jako je právě u rolet, a to mi na nich vyhovuje snad nejvíc.