Dárek pro manželku

Ahoj, poradíte mi, teď myslím hlavně muže, co dávají svým partnerkám k Vánocům? Jsme spolu deset let, takže to není jen o blbostech, ale o praktických věcech. Hodně se mi líbí jedna dámská peněženka na zip. Myslíte, že je to dobrý dárek? Nebo bych měl ještě něco přidat? Jsem letos v tomhle fakt bezradný.

Hele mně se v poslední době podařil docela dobrý obchod. Totiž manžel koukal na internet a chtěl už nakupovat ty kryptoměny. Říkám si nedělej nedělej, ono to ještě spadne a pak nakoupíš. No a o víkendu na mě pak vyskočila reklama, kde krypto směnárna prodávala bitcoin za 440 tisíc korun. Tak jsme hned jeden koupili.

Dostala jsem od manžela k narozeninám velké bílé růže a měla jsem z toho opravdu velkou radost. On totiž moc dobře ví které růže a květiny mám opravdu nejradši a zrovna mně koupil opravdu velký puget. To mně udělal takovou radost, že jsem mu v posteli povolila i hračky.

Mě manžel kupuje již několik let šperky z chirurgické oceli, které mi udělají radost vždy. Pokud má vaše partnerka také ráda šperky jistě jí potěší nějaký nový lesklí kousek. Podle mě koupit šperk je jistota, kterou určitě nemůžete nic zkazit, ale naopak tímto dárkem jí uděláte největší radost. Kvalitní šperky pořídíte na spoustě e-shopech.

Mně manžel udělá vždy největší radost jakýmkoliv dárkem, který vybere, jelikož má skvělí vkus. Posledních několik let mám pod stromečkem nějaký pěkný šperk. V loni jsem dostala nádherné náušnice s motivem andělských křídel, které mám velice ráda. Letos jsem manželovi naznačila, že by se mi líbil nový piercing. Zkuste tedy naznačit partnerce, zda by jí neudělal radost nějaký šperk.

Kdybych já tak byla v pozici muže, tak určitě své manželce (tedy vlastně mně, hihi) pořídím z lásky nějaký pěkný řetízek . To by se jí určitě líbilo. Každá žena ocení šperk, stejně tak každá žena ocení nějakou krásnou květinu věnovanou pouze jí. My ženy jsme takové na ty city až nebezpečně jednoduché.

Osobně se nebojím koupit manželce nějaké dobré víno. Má nejradějí jemně perlivá vína Frizzante

Já jsem se letos rozhodl přijít s naprosto originálním nápadem na narozeninový dárek pro mojí manželku, tak pevně věřím, že ho ocení a třeba z něj bude i nadšená :slight_smile: Čeká nás totiž v létě svatba naší dcery a hostina je naplánována na naší zahradě - objednal jsem tedy obrovský párty stan, do kterého se bez problému vejdou všichni hosté i spousta občerstvení!

Kup, co potřebuje. O čem mluví, co by se jí líbilo? Většinou stačí ženu jen poslouchat, jenže to většina mužů nedělá a pak neví, co mají koupit :smiley: . Já jsem manželovi několikrát říkala, že mi se mi líbily k narozeninám nějaké nové náušnice a kupo divu mě poslouchal a fakt mi je k narozeninám koupil :slight_smile: .

Tak jako myslím si, že třeba vínem nic nezkazíte. Ale chce to něco kvalitního a ne nějakou kohoutí krev nebo jak se to jmenovalo. Nebo třeba Verbíře. To už vůbec ne. Manželce třeba chutnají gruzinská bílá vína od https://www.zgruzie.cz/gruzinska-bila-vina/ tak to vyzkoušejte. Myslím si, že z toho bude velmi mile překvapená. Ale samozřejmě taky záleží na jejich preferencích. :slight_smile:

Dobrý den, to je opravdu dobrý nápad. Jsem si jistý, že vaše manželka bude určitě nadšená z, tak originálního a užitečného dárku. Svatba na vaší zahradě již sama o sobě slibuje nezapomenutelný zážitek. Já jsem se letos rozhodl mojí manželce koupit k narozeninám nové rybářské pruty, které si už delší dobu přála.