Do jakého produktu Pokemon karet má cenu investovat?

Ahoj, mám teď stranou pár korun, a jsem čím dál tím víc zapálen do Pokemonů. Do jakého produktu se podle Vás momentálně vyplatí investovat? Něco, co je dobře dostupné, například v obchodě, ale zároveň co má v budoucnu velký potenciál.

Myslím, že momentálně nejlepší bude investovat do Evolving Skies, to je set, který teď v srpnu vyjde, jelikož jsou zde evoluce Eevee, které jsou hodně fanoušky chtěné. Dále pak Celebrations, ten vyjde ke konci roku, také super volba.

Do žádného. Furt pryč jsou to jenom Pokémoní kartičky, které jsme sbírali jako děti. Jako chápu, že to má nějakou sběratelskou hodnotu. Ale že bych na tom nutně musel vystavět portfolio, tak to asi ne. Mnohem lepší se mi zdají třeba investice do půjček, kdy prostě investujete a půjčujete někomu peníze a máte z toho tu původní částku + úrok - provize pro platformu.

Já myslela, že jsou Pokemoni už přežitek :smiley: . Jako malá jsem je taky sbírala, ale teď už by mě to teda nenapadlo. připadalo by mi to dost divný :smiley: . Já si radši koupím něco pěkného na sebe, šperky z chirurgické oceli , líčení, prostě něco, díky čemu budu hezčí a ne Pokemony :smiley: .