Dobrá hamaka

Zdravim vite o nejake dobre hamace nebo houpaci siti ve ktere clovek muze i spat treba v zime a nestoji vic nez dva tisice? Hledam neco pohodlneho a skladneho ale zaroven asi i pevneho aby v tom nebyla zima daly se treba odepiant vrstvy a tak

Dobry den, osobne jsem vyzkousel hamak nespocet a tato mi vyhovovalo asi ze vsech nejvic.

Ma u sebe i moskitieru takze se nemusite bat hmyzu a celkove je pohodlna a relativne lehka.

Já jsem si v létě koupila houpací síť s moskytiérou a je to skvělá věc :slight_smile: . Ležím na ni každý den odpoledne a odpočívám. Dřív jsme měli klasickou síť, ale nebylo nic horšího, než když mě začala otravovat moucha, tak proto jsem chtěla tu moskytiéru a mám klid. Na zimu o teda není. Leda, že bych si ji rozložila v obýváku :smiley: .

Nedávno jsme si ji taky pořídili domů a musím říct, že je fakt super příjemné zabalit se do absolventské mikiny a udělat si takové pěkné odpoledne s knížkou. I když je teda pravda, že se v tom člověk musí naučit ležet. Není to jen tak. :slight_smile: Ale když se to naučíte, tak je to top.