Domácí posilovna

Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s přípravou domácí posilovny či jejím vybavením? Moc bych si chtěl doma vytvořit posilovnu, která bude multifunkční. Zajímalo by mě například to, jak vybrat boxovací pytel, nebo jaký typ činek je podle vás nejlepší. Navíc ani nevím, jaká místnost je na to nejlepší, přemýšlel jsem nad garáží, ale nejsem si jistý, jestli tam nebude moc zima.

S mojí moc dobrou dlouholetou kamarádkou jsem se bavila kráse ostatních žen v posilovně. Bavila jsem se s jednou holčinou a jejím vzhledu a o tom, jak chce tělo zlepšit. Kromě posilování nohou se mi také svěřila s tím, že vůbec neví jak na piercing. Že neví kam ho chce, jestli ho chce, co to stojí a tak. Docela jsme se poznali i lidsky.

Zdravím, já jsem také přemýšlel nad domácí posilovnou. Nejdříve mě napadlo, že bych udělal příčku v obývacím pokoji, ale moje manželka miluje designové krby, takže máme jeden i my a asi by to nebyla zrovna nejlepší volba pro posilovnu. Nakonec jsem to tedy dal do garáže, která je prostornější.

Já bych posilovnu doma neřešila, když si chcete zasportovat, můžete si jít zaběhat, zaplavat, nebo zajít do posilovny, kde mají všechny cvičící stroje pohromadě a nemusíte za to utrácet spoustu peněz. My spíše uvažujeme o vybudování finské sauny , která mí blahodárné účinky a vyplavují se toxiny z těla. Přijde mi to jako lépe investované peníze a hlavně v zimě to bude paráda.

Mně zase přijde domácí posilovna jako skvělý nápad, a to především pro ty, kdo se rozhodnou pracovat na sobě každý den. Sice je to větší investice, ale může tam cvičit celá rodina a nemusíte se potit mezi dalšími desítkami lidí. Horší je přeprava těch strojů, ale mě pomohla půjčovna dodávek, díky které jsem vše převozil za jeden den.

Udělal jsem si doma přes pandemii v garáži takový kout, kam se chodím aspoň čas od času vybít. Mám tam i boxovací pytel a hlavně posilovací stroje, na kterých se udržuji ve formě. Ale stejně k tomu chodím i do klasického fitka, protože mi prostě přijde fajn vidět se s těmi lidmi, podpořit se, namotivovat, nebo si třeba poradit. To mi přes pandemii hodně chybělo. :wink:

Já teda posiluji fakt hodně, mám dokonce i doma malou posilovnu, ale přeci jenom je pro mě důležitý i ten společenský kontakt. Nemyslím ve sprchách, ale prostě to, že člověk pokecá, nabere motivaci a má třeba někoho, kdo mu s tím pomůže. Nedávno jsem třeba tady četl článek o BCAA, tak jsem si o tom mohl popovídat s lidmi, kteří s tím mají reálnou zkušenost. To doma nemůžete.

Nějaká domácí posilovna by se nám taky hodila. Díky za tip. Hlavně ten boxovací pytel. S manželem jsme začali od Nového roku chodit na box sem , tak bychom mohli trénovat i doma. Nikdy bych nevěřila, jak je to fyzicky náročné. Manžel to zvládá samozřejmě lépe než já, ale já jsem vždycky po každém tréninku úplně ko, ale zlepšuju se :smiley: .

Dobrý den, nedávno jsem slyšel o přírodním doplňku stravy Krupa Kratom, který prý pomáhá s bolestmi hlavy. Moji manželku často trápí bolesti hlavy, ale nechce užívat velké množství léků na bolest. Máte s ním někdo zkušenost? Jak rychle vám ulevil od bolesti hlavy? Předem děkuji za vaše odpovědi a zkušenosti.