Dovolená a sporty

Dobrý den, s manželkou se letos chystáme k moři a chtěli bychom zažít nějaký ten adrenalin. Přemýšleli jsme například nad potápěním, ale nejsme si jistí, zda na to máme dostatečnou kondičku. Máte nějaké tipy na jiné vodní sporty? Chtěli bychom se tentokrát pořádně odvázat a trochu vystoupit ze své komfortní zóny. Děkuji za odpovědi.

Dobrý den, tipy na vodní sporty? Fajn je třeba paddleboarding. Když tedy vyrazíte někam, kde se dá půjčit prkno a jestli si ho nechce kupovat vy. Jinak samozřejmě plavání. To je pro mě top. Ale samozřejmě rozumím tomu, že dneska má doma každý bazén na zahradě a tak to není zase tak atraktivní, jako to bylo kdysi. :slight_smile:

Bavila jsem se s manželem o tom jaký sport budeme tento rok dělat. On byl z té otázky docela rozrušený, ale pak byl vlastně ve výsledku rád že jsme toto téma otevřeli. Říkal totiž že se bavil s chlapama z práce o tom, že údajně teď hodně zlevnili gravel kola, a že to máme rozhodně vyzkoušet.

Podle mě je úžasné potápění v moři, které jsem si vyzkoušela loni na dovolené. Podle mě je to i bezpečné, jelikož se živým hrou na kontrabas, a tak musím být opatrná, abych si neporanila svůj pracovní nástroj, a to moje ruce. Nedávno jsem investovala a pořídila si dva nové kontrabasy, se kterými budu opět dělat radost mým fanouškům.

Loni jsme zažili opravdu hodně adrenalinovou a krásnou dovolenou v Mexiku. Ochutnali jsme i Ayahuascu - Ayahuasca - a to bylo tedy něco…ubytování u velmi příjemné rodinky s příjemnými místními lidičkami a s opravdu nevšedními zážitky, které nezažijete nikde jinde

Koukala jsem se s kamarádkami místo hodiny ve škole na https://www.krasneplaze.cz/ a už se nemohu dočkat až s přítelem pojedeme někam na odpočinek. Já jsem si tak moc zvykla na to moře v průběhu zimy že to vlastně ani není možné. V létě už to ani tolik nepotřebuji.

Jsem jediná, kdo si na dovolené ráda odpočine? Chci jen ležet na pláži a nic nedělat. Doma se mi to nepoštěstí, tak alespoň týden u moře si to chci užít. Od té doby, co užívám Krupa Kratom , tak sice dokážu odpočívat i doma, ale stejně to není takový odpočinek jako u moře :slight_smile: .

Já teda preferuji spíše aktivní dovolené, třeba vloni se mi fakt hodně líbila Albánie, kde jsme hodně cestovali autem. :slight_smile: Je to fakt krásný stát a jestli někdo říká, že tam je nebezpečno nebo tak, tak prostě nemá pravdu. Naopak s tak vstřícnými lidmi jsem se dlouho nesetkal. Ale je pravda, že k turistovi se vždycky chovají trochu jinak, než k domorodci. To mám osvědčené. :slight_smile: