Dovolená Alpy

Zdravím, letos bychom chtěli po dlouhé době vyrazit na dovolenou, ale zatím nevíme kam. Chceme se vyhnout velkým tlačenicím a velkým rezortům. Kamarád mi doporučil Atterské jezero v Alpách. Zatím jsem na něj slyšel jen dobré reference. Máte s tím místem zkušenosti, nebo máte lepší tipy? Předem děkuji za jakýkoli názor.

Já jsem do Alp jezdil pravidelně s manželkou každý rok. Pokud jste milovníky krásné přírody a máte rádi lyžování či túry určitě se nebojte do Alp vyrazit. Já už jsem teď starší, takže pro mě jsou už vhodné spíše pobyty pro seniory, ale jinak se jedná o skvělé místo pro rodiny s dětmi, nebo třeba i páry.

Zní to dobře. už jste tam byli? My se s manželem taky chystáme na nějakou pořádnou dovolenou, tak budu ráda za tipy. Dlouho jsme nikde nebyli, řešili jsme akorát investice do P2P a už jsme si díky nim vytvořili slušnou finanční rezervu, tak bych si chtěla peníze začít konečně užívat :slight_smile: .

Alpy jsou skvělé. Jezdíme pravidelně na jedno místo, které je trochu odlehlé, ale za to je tam fakt božský klid a krásná příroda. Nejezdíme paradoxně na lyže, ale na procházky a na kolo. Jen teda občas blbne elektřina, ale nedávno tam pořídili záložní generátor, takže ani to nás neovlivňuje. Jen člověk, když se to na té dovolené stane, tak musí občas kouknout, zda má dostatek nafty. Ale za tu cenu se to vyplatí. :slight_smile: