Dřevostavba

Dobrý den, doufám, že to vkládám do správné kategorie. Kdyžtak mi to, prosím, přesuňte. Nebudu se zlobit. Chtěl jsem se zeptat, zda je tu někdo se zkušenostmi, kdo dělal projekt patrové dřevostavby. Máme možnost koupě pozemku, ale v rámci územního plánu jsou tam poměrně dobré pobídky na dřevostavbu. Jen s tím nemám, ani nikdo jiný v rodině, zkušenost, tak nevím, zda to vůbec chci. :smiley:

Také jsme teď přemýšleli jak si změnit pracovní prostředí, protože při současných cenách pohonných hmot se nám prostě nevyplatí dojíždět do kanceláří. Já sama mám také roubenku, a tak jsem si jenom pořídila přenosný notebook a začala pracovat kompletně z domu. Pravdou je, že si na to člověk rychle zvykne.

Dobrý den, nemám zkušenost s projekty na patrovou dřevostavbu, ale v loni jsme si s manželem jednu koupili přes realitní kancelář. Podle mě to byla jedna z nejlepších investic, pro kterou jsme se kdy rozhodli. My jsme si koupili již postavenou dřevostavbu, ale náš kamarád si jí nechal postavit a byl velice spokojený. Našel si firmu, která dokonce vyřídila i stavební povolení a hrubou stavbu měl postavenou za čtrnáct dní.

My taky uvažujeme o dřevostavbě, ale když jsme si spočítali cenu pozemku, projekt, stavbu dřevostavby na klíč, tak ani nechci říkat, na jakou částku jsme se dostali. Na to by nám hypotéku nikdo nedal a hlavně bychom ji při dnešních úrocích ani nesplatili, takže jsme se rozhodli, že budeme teď pár let investovat peníze přes platformu Bulios BLACK , takže si pak nebudeme muset brát tak velkou hypotéku.