Filmové zpracování Pýchy a Předsudku

Zdravíčko,víte o nějakém dobrém filmovém zpracování knihy Pýcha a Předsudek? Nejlíp i o nějaké stránce,na které bych se na to mohl podívat.

Dobrý den.
Jediné zpracování, které se mi podařilo najít, je z roku 2006 - je také nejznámější. „Stránka“, na které se na něj dá podívat, je momentálně Netflix - skvělá kvalita, bez reklam.

Jediné zpracování Pýchy a předsudku je z roku 2006 co vím. Teď je to na Netflixu. Ale co si tak pamatuji, tak to nestojí za nic. Takové rozvleklé cosi, co připomíná spíše Rosamundu Pilcher než knižní klasiku a věc, co pravidelně opanovává žebříčky knih. Teď je na motivy té knížky, respektive na motivy jiné, ale trochu podobného zaměření, nový film, který se jmenuje Tři sestry nebo tak něco. Taky je to na nějakém VoD, tak na to mrkněte. Hraje v tom Florence Pugh, pokud vím. :wink:

Já na filmy vůbec nekoukám. A už vůbec bych si nepustila nějakou zfilmovanou knihu. Ví, že bych byla akorát zklamaná. Jestli se ti nechce číst, tak si pusť audioknihu . I to je mnohem lepší než jen koukat na televizi. Já to tak taky dělám, když se mi nechce číst, ale víc se snažím číst, abych trénovala mozek.