Fotomobil do 10 000

Ahoj,
chtel bych vymenit svuj stary Xiaomi Redmi note 7 za neco lepsiho hlavne po strance fotoaparatu. Nebranim se bazarovemu prodeji. Po jakem mobilu se divat ? Pripadne jestli nekdo z vas takovy prodava klidne se mi ozvete.

Dobrý večer,
záleží, jestli chcete opravdu nový mobil, nebo se spokojíte i s mobilem z druhé ruky.
Pokud Vám nevadí, že mobil bude použitý, určitě bych se podíval po modelu Huawei mate 20 pro, fotí naprosto famózně a dá se sehnat kolem 6-7 tisíc v super stavu.

Já se do diskuzí skoro nevyjadřuji, ztráta času. Můj syn (chce být novinář na internetu) na tom jede už od snad 8 let a teďka ve 14 je z něj skoro ajťák. Už si dokonce sám vydělává na internetu, tím pádem já toho vůbec nelituji. Chápu, že kdyby tam hrál jen hry a dělal kravinky, tak je to asi k ničemu, ale on z toho vyroste sám a když nebude úplně hloupej, tak začne dělat i něco prospěšného a začne se něco učit. Zkuste mrknout třeba na web. Mějte se

Ahoj, já jsem si kupil bazarový iPhone 12 Pro a stál 12 000 Kč a fotí úplně skvěle. Vždycky jsem chtěla iPhone, tak jsem si ho konečně koupila. Na nový bych neměla peníze, tak jsem ho zkusila koupit z bazaru , i když jsem se toho bála, ale zatím funguje skvěle :slight_smile: .