Jak jsem udělala kamarádce velkou radost, nenásilně

Také jsem si teď vzpomněla ještě na svátky, jak jsem se snažila zvednou náladu mé kamarádce. Přes rozvoz květin Praha jsem jí bez jejího svolení do práce prostě objednala nějaké květiny a napsala tam jen vzkaz ve formě jednoho zážitku, který máme jen my dvě mezi sebou. Bylo to moc pěkné!

To je super nápad. Určitě to taky využiju. Se svojí nejlepší kamarádkou se známe už přes 20 let a máme k sobě hodně blízko. Mluvíme spolu každý den, o všem se radíme, prostě si jsme blízké. Vloni měla 30tiny, tak jsem jí chtěla koupit pořádný dárek a vybrala jsem jí dámské hodinky od Tissot z https://beny.cz/hodinky/damske/ a byla nadšená :slight_smile: .

Myslím si, že květiny prostě nikdy nikoho neurazí. Ani chlapa – co si budeme povídat, taky občas rádi dostanou nějaký prezent. Mě dala letos kamarádka k Vánocům balíček pletací příze. Nejdřív mě to hodně zarazilo, ale pak jsem si vlastně řekla, že proč by ne. Vždyť se můžu naučit něco nového. A světe div se, hodně mě to chytlo a háčkuje pravidelně. :slight_smile:

Dobrý den, tenhle příběh mě opravdu dojal. Nedávno jsem něco podobného udělal pro svého nejlepšího kamaráda. Měl špatné období, a tak jsem mu chtěl zlepšit náladu. Je velký milovník kávy, proto jsem věděl, že největší radost mu udělá dárková káva. Měl z ní velkou radost, a dokonce mu to i zlepšilo náladu.