Jak povesit papirovy obraz na stenu

Moje znama mi namalovala obraz na platno A3 a ja bych si ho chtela povjesit na stenu ale nevim jak na to protoze je to jen ten papir a neni nijak zaramovany jak by jste to udelali aby se obrazu nic nestalo ale zaroven to vypadalo hezky ?

Já ho pověsil za pomocí izolepy. Zamezíš tak tomu abys obraz poničila a pokud ho vyloženě nechceš rámovat což by bylo samozřejmě nejlepší, je to pro obraz i omítku asi nejšetrnější varianta.

Dobrý den, mám trochu problém s tou terminologií. Namalovala vám ho na plátno nebo na papír? Pokud papír, tak podlepit a pak pověsit na skobu. Pokud na plátno, tak nechat natáhnout a pak normálně pověsit na zeď. Je to stejné, jako to dělají třeba galerie obrazů. Jen teda moc nevím, na co vám to vlastně namalovala, ale věřím, že mi to určitě řeknete. :wink:

Ahoj, nejdřív si dej obraz do nějakého pěkného rámečku, do zdi přitluč dlouhý hřebík a za ten obraz pověs na zeď. Nic těžkého :slight_smile: . My máme všechny obrazy takto pověšené a ještě se nám ani jednou nestalo, že by nám některý obraz spadl na zem a rozbil se :slight_smile: .