Jak pripevnit ocka u nastenky

Poridila jsem si nastenku na fotky mych deti ale mam problem ji povjesti na zed protoze ocka co k ni byli mi do ni nejdou zasroubovat vypadaji asi takhle (obrazek s internetu protoze na me fotce to neni moc vydet)


zkousela jsem to tam zatlouctt kladivem i klestema ale neslo to jsou male proste par milimetru a ten hrot na sroubovani nen imoc ostry

Je to docela oříšek, musím uznat. Taky jsem se s tím chvíli trápila, nakonec jsem vzala malý hřebíček, jež odpovídal zhruba velikosti očka, kladívko, a hřebíček jsem jemně zatloukl o pár milimetrů do místa, kde jsem očka chtěla. Očko pak do dírky krásně padlo a stačilo jej rukou zatáhnout, jak bylo třeba.

Dobrý den, myslím, že kolega nad vámi vám odpověděl dostatečně dobře, tak by se slušelo poděkovat. Ale to nechám samozřejmě na vás. No, já bych asi koupil trochu jiná očka. Respektive nekupoval bych očka, ale háčky, které více unesou a jsou celkově bezpečnější. Ale to je moje profesní deformace, protože se v práci setkávám s bezpečnostní strojů a tak všechno posuzuji z tohoto hlediska.