Jak se efektivně učit

Dobrý den jaké máte osvědčené způsoby jak se efektivně učit? Někdo říká že je u toho dobré poslouchat hudbu někdo zase že je dobré se motivovat třeba nějakým jídlem na konec nebo uprostřed učení. Je i nějaká podložená teorie jak je to doopravdy nejlepší?

Ja toho zkousela hodne a nejvic mi pomohlo asi ucit se po malych intervalech treba po dvaceti-triceti minutach a pak si dat pauzu na deset minut u toho si zahrat sachy nebo si dat neco na zub a takhle par hodin dene radsi s predstihem abyste meli rezervu nez pak nestihali

Mně učení na škole taky nikdy nešlo. Odmaturovala jsem s odřenýma ušima a na vysokou jsem nešla, protože jsem absolutně nevěděla kam. Teď pracuju jako asistentka ředitele a práce mě baví. Mám možnost kariérního růstu, ale potřebuju se naušit spoustu nových věcí, takže chodím na kurzy, semináře a taky poslouchám audioknihy , abych se za co nejkratší dobu naučila co nejvíc a brzy se dočkala pracovního a finančního posunu.

Za mě osobně teda dělalo hodně prostředí, ve kterém jsem se učil. Takže když jsem na vysoké pořizoval byt, tak jsem ho vybavil nábytkem z Showroom nábytek Olomouc a zařídil si tam fakt takovou atmosféru, ve které se mi učilo velmi dobře. A teď ten byt využívám jako kancelář, takže tam panuje super pracovní a kreativní atmosféra. :slight_smile: