Jak udělat hermelin v mikrovlnce

Da se udelat hermelin v mikrovlnce ? Miluju ho kdyz je treba na trilu z alovalu ale ne kazdy den je moznost si rozdelat gril a pomalu ho tam delat tak da se nejak udelat i v mikrolvnce ?

Ahooj, tak začneme asi tím, že je potřeba vzít si talíř, který je vhodný do mikrovlnky, potom si můžeš sýr okořenit tak, jak to máš rád/a, zakryješ ho poklopem do mikrovlnky a dáš ho na 40-50 minut na průměrný výkon. Hermelín je pak roztečený a chutná dobře, chuti hermelínu na grilu se sice ani nepřiblíží, ale jako rychlá večeře určitě neurazí. :slight_smile:

Dá se udělat v mikrovlnce i v troubě. Přes zimu ho jinak nedělám. Nebudu kvůli tomu mrznout venku u grilu :smiley: . Navíc teď ani žádný nemáme. Potřebovali bychom do příštího roku koupit, ale zvažujeme, jestli vybrat plynový nebo elektrický z https://www.avenberg.cz/k112-grilovani-elektricke-grily . Jaký máte gril vy? Jste s ním spokojení?

A to nemáte doma klasickou troubu? Jako jasné, ono se to zdá jako hra, ale já bych to neriskoval. Osobně mikrovlnku nepoužívám skoro vůbec. Přijde mi to jako způsob ohřevu jídla, který není ekonomický, ale ani zdravý. A to se nebaví o ekologii. Prostě máme kuchyň bez mikrovlnky. Jídlo se dá ohřát i na sporáku. Stačí zapojit hlavu. :slight_smile:

Jako v mikrovlnce bych to fakt nedělala. Jako to bych si raději našla návod na to, jak připojit plynový sporák a když už nic jiného, tak bych to udělala na ohni. Navíc mi přijde, že aby se hermelín dobře udělal, tak ho musíte dát do alobalu a ten si s mikrovlnou troubou tak nějak netyká, že?