Jak uvarit parky?

Ahoj uz jsem se dnes ptala jak uvarit brambory ale zajima me jeste jak mam udelat a spravne uvarit parky , je to zase zavisle na tom jake parky to jsou ? Jak dlouho je mam varit ? Mam je hodit do vody az se bude varit a nasledne zakryt poklickou nebo mam pockat a pak je tam hodit bez ni ? Delal jsem takhle debrecinky podle navodu na internetu a praskly mi , dekuju .

Muzete mi prosim nekdo poradit?

Existuje vic moznosti nekdo dela parky uz ve studene vode ale osobne doporucuji nejdrive vodu uvarit (prikryt hrnec poklickou aby to bylo rychlejsi) a pak je tam na 4 mynuty dat. Pokud to udelas takhle nemel bi ti zadny prasknout.

Párky můžeš ohřát v mikrovlnce, ve vodě, nebo je sníst samotné. Jakmile začnou praskat, tak jsou ohřáté. Hlavně je ohřívej rozmražené. Nejlepší párky jsou ale na ohni. Těm se prostě nic nevyrovná. My přes léto grilujeme dost často. Přítel by chtěl na léto větší gril, už jsme koukali na https://www.avenberg.cz/k95-grilovani-grily-na-drevene-uhli a líbí se nám jich víc, tak musíme jen nějaký vybrat a jen co se oteplí, tak zahájíme grilovací sezónu :smiley: .

Vy ještě jíte párky v lednu jo? tak to u nás muselo okamžitě pryč z jídelníčku. Jakmile mně BMI kalkulačka ukázala alarmující hodnoty tak jsem hned musela jednat. To takhle nejde aby se ze mě postupně stávala koule, jen co je pravda. Bohužel je na to potřeba myslet.