Je rajče ovoce nebo zelenina?

Zdravíčko,stejně jako u předchozí otázky s melounem-je rajče zelenina nebo ovoce? Opět se názory různí,tak jak to doopravdy je?

Tohle je těžké. Podle Wikipedie jsou rajčata brána jako zelenina, ale třeba Evropský parlament v roce 2011 rajče určil jako ovoce. Pro mě ale bude vždy zeleninou.

Osobně si myslím, že je to úplně jedno. Důležité je, že je zdravé a že je to čerstvý produkt, který je zdraví prospěšný. A jako ne že by byla zelenina a ovoce samospásná. Třeba u dětí doplňuji stravu o COLVIA – jen ty produkty pro děti a jako musím říct, že fakt ve školce ani ve škole marodí naprosto minimálně. :slight_smile:

Takové problémy bych teda chtěla mít, to určitě. Vy vážně lidé vůbec nevíte co dělat a jak se zabavit v těch domácnostech, že? A nebo prostě jenom nechcete vařit a neumíte to a tak se vymlouváte, nemám pravdu?

Já teda třeba vařit umím ale valstně se mi nechce protože nemám kvalitní vybavení v kuchyni, to byste mě asi dokázala pochopit, nebo ne? Na čem vlastně vaříte vy?

Hele tak to já teda používám základní titanové nádobí které jsme kdysi pořídili na internetu a ještě jsme ho za těch asi pět let neměnili. Je vidět že to je kvalitní, ale všechno je to také o údržbě, víte?

No tak to samozřejě mockrát děkuji za radu. Jakmile nám přijde poslední výplata a k tomu ještě prémie tak samozřejmě budeme chtít poděkovat, máme se pak nějak ozvat?

Je to zelenina. Vždycky to byla a bude zelenina. Není potřeba nic složitě vymýšlet. Ale mysli si co chceš, důležitý je, jestli ti chutnají nebo ne. A propo… Už jste jedli sušená rajčata? To je neskutečná lahoda. Obzvlášť, když se naloží do oleje. Je teda pravda, že se mi sušička skoro zavaří, než se rajčata usuší, ale stojí to rozhodně za to.