Je rajče ovoce nebo zelenina?

Zdravíčko,stejně jako u předchozí otázky s melounem-je rajče zelenina nebo ovoce? Opět se názory různí,tak jak to doopravdy je?

Tohle je těžké. Podle Wikipedie jsou rajčata brána jako zelenina, ale třeba Evropský parlament v roce 2011 rajče určil jako ovoce. Pro mě ale bude vždy zeleninou.

Osobně si myslím, že je to úplně jedno. Důležité je, že je zdravé a že je to čerstvý produkt, který je zdraví prospěšný. A jako ne že by byla zelenina a ovoce samospásná. Třeba u dětí doplňuji stravu o COLVIA – jen ty produkty pro děti a jako musím říct, že fakt ve školce ani ve škole marodí naprosto minimálně. :slight_smile:

Takové problémy bych teda chtěla mít, to určitě. Vy vážně lidé vůbec nevíte co dělat a jak se zabavit v těch domácnostech, že? A nebo prostě jenom nechcete vařit a neumíte to a tak se vymlouváte, nemám pravdu?

Já teda třeba vařit umím ale valstně se mi nechce protože nemám kvalitní vybavení v kuchyni, to byste mě asi dokázala pochopit, nebo ne? Na čem vlastně vaříte vy?

Hele tak to já teda používám základní titanové nádobí které jsme kdysi pořídili na internetu a ještě jsme ho za těch asi pět let neměnili. Je vidět že to je kvalitní, ale všechno je to také o údržbě, víte?

No tak to samozřejě mockrát děkuji za radu. Jakmile nám přijde poslední výplata a k tomu ještě prémie tak samozřejmě budeme chtít poděkovat, máme se pak nějak ozvat?