Jedeme na hory, co vzít s sebou?

Rozhodli jsme se že poté, co jsme všichni úspěšně byli v rodině odvolit, si trošku vyčistíme hlavu v horách, a tak se vydáváme na lyžovačku. Budeme všichni jenom lyžovat, nikdo si nebere snowboard protože na tom prostě a jednoduše neumíme. S sebou tedy bereme mimo lyží, také základní lyžařské ponožky a nějaké zimní bundy.

Ještě mě napadá že když jedete do hor, tak je dobré nezapomenout si vzít s sebou nějaké superpotraviny. Ať už by to byly třeba na snídani BIO ovesné vločky. Uděláte určitě dobře když vynecháte živočišnou stravu a nebo dokonce i nějaké chemické alkoholové nápoje.

Já si letos třeba beru notebook. Protože jsem si nabral více práce, než jsem do hor schopný zvládnout, tak budu muset po večerech sem tam něco udělat i já. Holt podnikatelský život. V tomhle případě se nedá nic dělat. Ale tak naštěstí jen sem tam zapnu zkracovač odkazů a přepošlu nějaké věci na klienta nebo pro virtuální asistentku, která bude ten týden primárně dělat za mě. :slight_smile:

Letos jsme se s přáteli rozhodli si pronajmout pro nás všechny celou chatu. Vyjeli jsme se všemi dětmi na hory, abychom si všichni odpočinuli od civilizace. Každý den jsme si všichni zalyžovali a po večerech se hráli všelijaké hry a v neposlední řadě bratr donesl svoje ukulele, na které krásně hraje, takže jsme si spolu mohli i zazpívat.