Kde nakupujete vybaveni do prirody

Zdravim kde nakupujete vybaveni do prirody? Nechci nic extremne draheho ale zaroven chci neco co vydrzi a tak. Nejlepe nejaka aktivni trika dobre boty hamaky stan a podobne potrebuju obmenit svoje astarale vybaveni ale nechci v tom nechat majlant

Dobry den, to se lisi od toho, co potrebujete koupit. Na kazdou vec mam specializovany obchod, takovy RockPoint neni spatny, obcas se neco kloudneho najde i ve Sportissimu, ale posledni dobou jsem si cim dal tim vic oblibil Decathlon diky bezkonkurencnim cenam a velkemu vyberu.

Určitě bych nezatracoval to Sportisimo. Mám letos právě v plánu se vydat do Chorvatska. Ale ne jen k moři, tam bych chtěl strávit tak dva, tři dny. Spíš bych rád navštívil ty jejich národní parky, mají jich tam hned několik. A právě na to jsem sháněl nějaké vybavení (batoh, nějaké trekové boty atd) No a nakonec to dopadlo tak, že jsem všechno nakoupil ve Sportisimu. Nechtěl jsem moc objednávat věci přes internet, protože třeba ty boty jsem si chtěl prvně vyzkoušet. A právě v tom přišlo Sportisimo celkem vhod, protože ho mám kousek od domu. Dost mě i překvapilo kolik toho tam mají.

S manželkou jezdíme už od mládí každý rok na tremp s kamarády, takže příroda je náš druhý domov. Letos musím také sehnat nějaká pánská trička, co se hodí do přírody a pokud možno bavlněná, aby byla příjemná v horkých letních dnech. Hlavně abych se v nich cítil pohodlně a naše dovolená se nám vydařila.

Hele tak to já třeba vybavení do přírody mám už tak třicet let staré ale stále mně drží a je pro mě dostatečné. Je pravdou, že třeba když jsme jeli s kamarády na vodu, tak se na mě půjčovna lodí Sázava dívala docela zajímavě, ale tak co. Stan i po 18 letech drží, tak proč bych kupovala nový, ne?

U věcí do přírody se snažím myslet i na ekologii a hlavně vždycky s sebou beru dva velké plastové pytle na odpadky. A víte, co je nejhorší? Že je většinou naplním. To něco svědčí o tom, jaký je současný stav třídění odpadů v Česku. Na jednu stranu tady máme spoustu super zpráv, na druhou stranu mají ale města problémy s černými skládkami. Smutné, co?

Já nakupuju všechno na kempování a pobyt v přírodě z https://armik.cz/ . Nestalo se mi totiž, že bych tam něco nesehnala a ceny jsou taky dobré, doručení rychlé, takže jsem spokojená. Spíš bych chtěla ještě poradit, bez čeho se při kempování neobejdete? Ráda bych ještě přikoupila nějakou vychytávku :slight_smile: .

Většinou u toho sázím na to, abych měl co nejvyšší kvalitu. Jak u sebe, tak u dětí. Ty mají batůžky Littlelife, i když teda používáme je hlavně když jedeme na nějaký kratší výlet nebo tak něco. :slight_smile: Ale jako co si budeme povídat, ony jsou tak nějak nejspokojenější, když ten batoh mít nemusí, protože jim samozřejmě strašně moc vadí. :smiley:

Dobrý den, je skvělé, že se snažíte a chováte se ekologicky při svých výletech do přírody a berete s sebou pytle na odpadky. Je smutné, že oba pytle naplníte při jedné procházce. Já třídím odpad a je pro mě důležité chránit životní prostředí. Mám velkou zahradu a o oni pečuji, aby měly včely a ostatní hmyz dostatek potravy. Nedávno jsem si koupil na práci na zahradě nové pracovní mikiny na internetových stránkách https://www.ardon.cz/c/356/mikiny, abych mohl pracovat za každého počasí.
Dobrý den, když hledám něco, co je cenově dostupné, ráda se obracím na specializované prodejny se sportovním vybavením nebo outdoorové obchody. Co se týká aktivních trik, bot, hamak, stanů a podobného vybavení, tak doporučuji se podívat na online outdoorové obchody, kde najdete všechno, co potřebujete. My jezdíme do přírody často a letos jsme se rozhodli na dovolenou využít pronájem obytných aut.

Budem muset taky něco pořídit zase do přírody protože přítel mě chce po vzoru jeho kamaráda vzít na to abychom se podívali na nejkrásnější pláže itálie. Jsem skutečně zvědá jak to dopadne, už se nemohu dočkat až něco uvidíme. Jsem u moře nebyla ani nepamatuji, skutečně.