Klondike Adventures nápověda

Někdy v létě jsem začala hrát mobilní hru Klondike Adventures a musím uznat, že je to opravdu relaxační hra. Hrajete si jen pro sebe, nejsou zde žádné limity ani deadliny. Klondike je vlastně budování městečka úplně od začátku. Pěstujete plodiny, chováte zvířata, zpracováváte přírodniny z okolí a učíte se nové postupy a technologie, které pomohou rozkvětu vašeho městečka.

Hlavním úkolem je postupné procházení mapy jednotlivých území a plnění úkolů. Přitom máte pořád k dispozici svoji domovskou stanici HOME. Navíc se čas od času otevřenou nové události, ty mají daný časový limit, pak se zavřou. Po 5. levlu se vám ještě otevře území PARK.

LEVEL
Zobrazuje se vám v jakém jste levlu a kolik hvězdiček neboli XP bodů je potřeba do dalšího levelu.
V každém levlu se vám otevřenou nové možnosti - zvířata, pěstování plodin, budování farmy, výroba věcí.

XP BODY
Sbírejte XP body na přechod do dalšího levelu.

BANK - Banka
Zde jsou uloženy vaše nasbírané mince a diamanty. Případně je možnost zakoupit za opravdové peníze. Veškeré pěstování plodin, nákup zvířat probíhá nákupem za mince.

ENERGY - Energie
Po mincích další důležitá věc. Bez energie nemůžete plnit úkoly. 1 blesk energii získáte za 1,5 minuty hry. Energie dále sbíráte různě po okolí, zkoušejte kliknout na co jen půjde. Nejvíce jsou to dřevěné krabice, dále potom batohy a různobarevné boxy. Dále můžete energii získat po splnění úkolů.
Energii získáváte i pravidelně pokud vám umře nějaké zvíře. Respektive vyčerpá svoji produkci. Zvíře umře a promění se ve zlatou sochu, ta se pak rozpadne v čokoládu, dortíky nebo cukrovinky, které pak uvaříte v kotli a z toho máte energii. Dále můžete získat energii ze švestek, jablek, medu, hub. Jablka jsou ze zvířat, zbytek věcí najdete v okolí v trávě, v křoví atd.

MARKET - Trh
Zde za mince nakoupíte požadováné zvířata, zobrazuje se zde i vyrobená potrava pro zvířata. Dále jsou zde budovy a součástky pro výstavbu městečka a farmy.

STORAGE - Úschovna
Zde jsou uschované vaše vypěstované plodiny, nasbírané produkty od zvířat, nasbírané přírodniny z okolí, vyrobené věci a další speciální věci.

ORDER BOARD - Tabule objednávek
Postupně se vám zobrazují objednávky, které máte plnit. Za splněné objednávky získáváte mince.
Není omezeno časovým limitem.

BOAT - Loď
Postupně se vám zobrazují objednávky, které máte plnit. Za splněné objednávky získáváte mince, diamanty i speciální věci. Je omezeno časovým limitem, loď odjede i když není objednávka celá hotová. Dostanete poměrnou částku odměny.

PRESENT - Dárek
Každý den za připojení zpět do hry obdržíte dáreček. Pokaždé obsahuje něco jiného - mince, diamanty, energii, nástroje.

SWEET SHOP - Cukrárna
Hra vám dá energy navíc. Úkolem je přiřazovat k sobě stejné obrázky, ty se pak promění v jiný obrázek a zase tak dále. Čím víc složitějších obrázků vám na konci zůstane, tím více energy získáte. Je tam přímo nápověda. Které obrázky se pojí v jaké.

Může mě prosím někdo poradit jak se dopracovat k „ Bauplanu ” abych mohla . Hra mě přestává bavit, je stále těžší vyrábět nemohu docílit více pracovníků; jsem na 53 Levlu. Děkuji za radu. Jana.irovska @ gmail.com