Kosmetika pro muže

Dobrý den, mám tu na diskuzi trochu filozofické, ale zároveň aktuální téma. Jak jste na tom vy a kosmetika pro muže? Využíváte? Co třeba pleťové krémy a masky a podobné věci? Já osobně se tomu jako muž nebráním. Ale sešel jsem se už s tím názorem, že když si dám večer pleťovou masku, nemám co dělat “mezi chlapama v hospodě”. Přitom být hezký je dneska přeci úplně normální, no ne? :slight_smile:

U nás doma používám přírodní kosmetiku jenom já :slight_smile: . Manžel je rád, že se večer umyje sprchovým gelem a jednou za týden se oholí a tím jeho péče končí. Jo pak si ještě večer vyčistí zuby, ale jinak nic. To jenom já musím mít tisíce produktů a plnou koupelnu různých přípravků :smiley:

Já si teda na kosmetiku taky docela potrpím a jsem chlap. Nemyslím si, že je to na tom něco špatného. A to nejsem nějaký uhlazený manažer. V práci mi většinou stačí oblečení z textil velkoobchod Velkoobchod textilu | Xfer.cz a jsem spokojený tak, jak jsem. :slight_smile: Dělám totiž většinou na stavbě. Ale to neznamená, že musím být samý pupínek. Ostatně se chci líbit i svojí partnerce, tak pro to něco dělám. :slight_smile:

Dobrý den, je skvělé, že otevíráte diskuzi o kosmetice pro muže a vaše zkušenosti s ní. Myslím si, že je úžasné, že se stále více mužů zajímá o péči o svou pleť a vzhled. Já taky používám vyživující pleťový krém a masku pravidelně. Nevidím na tom nic špatného i moje manželka používá přírodní kosmetiku a v naší domácnosti nesmí chybět ani dětská kosmetika, ale taky kosmetika pro muže. Je to normální a vám přeji, abyste si užíval své kosmetiky.

Si tak říkám že jak si čtu jak často chodit na masáž, tak bych se měla už také někam objednat. Jak člověk celý den jen leží a nebo sedí u počítače tak tomu tělu moc nepřidává.