Koupelna - rekonstrukce

Zdravím, chystáme se na kompletní rekonstrukci naší koupelny, ale nevíme si rady s tím, jak vybrat sanitární keramiku a další doplňky do koupelny. Nemáte nějaké tipy, kde nakupovat, nebo na jakou firmu se obrátit? Máme toho opravdu moc, takže by nám pár nápadů pomohlo. Nečekali jsme, že plánování rekonstrukce bude tak složité.

Zdravím, já jsem sanitární keramiku vybíral především podle kvality. Moc nedoporučuji se zaměřit pouze na známé značky. Dávejte si hlavně pozor, z čeho je opravdu vyrobená a jaká je povrchová úprava. Pokud navíc chcete, aby vám dlouho vydržela, používejte na její instalaci adekvátní nářadí, jinak naděláte více škody než užitku.

Dobrý den, my jsme našli tenhle eshop: https://www.bevedo.cz/ a tam jsme vybírali poměrně dost věcí do koupelny i celkově do domácnosti. Tak mrkněte tam, jestli tam nemají i věci pro vás. Jde o to, že je to vlastně takové online tržiště, na kterém nabízejí různé e-shopy. Takže i když se to na první pohled nezdá, prodávají tam více než jen dekorace do domácnosti. :slight_smile:

Dobrý den, když jste začali s rekonstrukcí, tak kde jste vzali inspiraci? Mi přijde, že jsem prostě v tomhle ohledu nějaký zabedněný nebo tak něco. Prostě jako nevím. Jako četl jsem teď třeba článek zde o tom, jaké jsou pěkné dekorace do koupelny. Ale přijde mi, že s manželkou zkrátka a dobře nemáme ty buňky na to, abychom to všechno sladili dohromady.

S dovolením se připíchnu k dotazu :slight_smile: . Ráda bych sehnala někde na internetu nebo v obchodě nějaké pěkné dekorace do koupelny. Máme za sebou její rekonstrukci , kterou nám dělala firma a vypadá to skvěle. Koupelna parádně prokoukla, tak bych to ještě chtěla doladit nějakými vkusnými doplňky :slight_smile: .