Koupelnový nábytek - výběr

Dobrý den, nedávno jsem rekonstruoval svou koupelnu a teď do ní sháním nový koupelnový nábytek. Zatím jsem našel jeden e-shop, ale tam jsem si nic nevybral. Proto pokud máte někdo nějaký tip na e-shop nebo kamenný obchod s kvalitním koupelnovým nábytkem s velkým úložným prostorem napište prosím. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, co budete dělat s tím starým? Potřebuji vybavit chalupu, kterou jsme pořídili a právě koupelnový nábytek mi zásadní schází. Jestli je v dobrém stavu, dojedu kamkoliv. Zatím tam máme jenom krb. Ten je sice moc pěkný a na tu chalupu asi trochu moc, ale chtěli jsme si udělat radost. Přeci jenom člověk si chalupu kupuje a vybavuje jednou za život a teplo krbu je pro nás důležité. :slight_smile:

My jsme se před Vánocemi stěhovali do nového bytu a taky jsem chtěla nový nábytek, jenomže když jsem si pak uvědomila, kolik všechno stojí, tak jsem byla ráda, že jsme sehnali všechen nábytek z bazaru. Akorát jsem ho natřela na bílo a je jako nový. Možná, že si časem koupíme jiný, ale teď to není aktuální.

Jako nábytek je vždycky obrovské téma. My jsme třeba jenom taburety vybírali snad týden a nějak se na tom nedokázali doma dohodnout. Na druhou stranu u toho koupelnového nábytku je to poměrně jednoduché, protože potřebujete něco, co odolá vlhkosti, má to hodně úložného prostoru a ten design řešíte pak až ve třetí vlně. :slight_smile: