Krbová kamna

Dobrý den, mám takový dotaz, zda máte někdo zkušenosti s internetovým obchodem https://www.krbova-kamna-eshop.cz/krbova-kamna/? Nedávno jsem ho našel a líbí se mi tam krbová kamna. Rozhodl jsem se si je pořídit na chatu, kterou chci vytápět dřevem, ale mám strach si je objednat jen tak bez nějaké odezvi od někoho, kdo si zde již objednal.

Kdžy už si dokážete pořídit do baráčku krbová kamna, tak byste neměli myslet ani na své nejbližší čtyřnohé mazlíčky. Musíte pro ně sehnat nějaké psí boudy, to dá rozum ne? Ať mají i oni svůj domov když se odprostím od toho, že s vámi často určitě spí v posteli.

Dobrý den, Emo, to je fakt zajímavý oslí můstek. A já si přisadím. Když už má čtyřnohý mazlíček vlastní psí boudu (která je mimochodem venku a tak si ten krb moc neužije), chce to i nový koberec do ložnice. Protože až vylezete ráno z postele, tak budete šlapat na teplou podlahu a nebudou vás zábst nohy. :slight_smile:

Máme v plánu si za ušetřenou výplatu koupit v příštím měsíce kachlová kamna. Už se moc těším až se konečně budeme moci usadit do obývacího pokoje a jen tak v pohodě si někde posedět u filmu. V posledních letech jsme se hodně předřeli v práci, už to chce nějaký ten odpočinek.

Taky máme krbovou vložku s výměníkem a bez problému s nimi vytopíme patrový dům. Už nejsou takové zimy co bývaly. Hlavně si při jejich výběru pohlídejte, aby dávaly hodně tepla do vody a ne tolik do prostoru. Do patra máme zavedené radiátory a aby se nepřehřívaly, tak k nim manžel přikoupil regulátor na udržování teploty vody v radiátorech . Je to docela věda a spousta vychytávek, ale jsme s topením spokojení :slight_smile: .

Krbovky jsou určitě super a taky jsme rádi, že je doma máme. Na druhou stranu to neberte jako primární zdroj vytápění. Je to taková fajn věc, kterou si doma uděláte teplo. Ale když odjedete na týden na hory, tak se vám bude hodit třeba poskytovatel elektřiny Ústí nad Labem a celkově prostě buď klasické radiátory nebo plyn. :slight_smile: