Kvalitní černý čaj

Dobrý večer, jsem milovníkem černého čaje, ale přijde mi, že ten, který jsem doteď kupovala, se nějak zhoršil, zkrátka mi už nechutná. Proto bych chtěla najít nějaký jiný, lepší, kvalitní černý čaj. Budu ráda za Vaše odpovědi a doporučení.

Mockrát děkuji

Ahoj,
nevim, jestli chcete jen klasicky cerny caj, ale ja pred půl rokem objevil cerny s bergamotem a od te doby uz jiny nepiju, zvlast na chut jsem pak prisel tomuhle

Ahoj, za mě je nejlepší zajít si přímo do prodejny s čaji a kávou, kde ti poradí, můžeš přivonět… Já mám nejraději asi Tanay Ceylon, ale ne každém sedí :slight_smile: návštěvy vesměs chtějí klasický čaj porcovaný, tak pro ně mám na výběr v krabičce na čaj, ale sama preferuji spíše čaje sypané. Zkus ten Tanay, třeba si ho také zamiluješ :slight_smile:

Jako u černého čaje to chce fakt hodně přemýšlet, protože tam je velmi rozdílná kvalita. A raději než nekvalitní černý čaj, tak si dám raději červený kratom od Nejsilnější Red kratom - již od 139 Kč | Greenherbs.cz a ten mě nakopne stejně jako ten čaj. Protože já teda nevím, proč ten čaj pijete, ale já právě pro tu jeho velkou dávkou kofeinu a že mě udrží na živu. :slight_smile:

Dobrý den, souhlasím, že návštěva prodejny s čajem a kávou je vždy skvělý zážitek. Sama jsem dříve pila hodně kávy a navštěvovala své oblíbené čajovny. Ale poslední dobou jsem si nejevíce oblíbila Krupa Kratom, který mi dodává dostatek energie na celý den. Je to skvělý přírodní doplněk stravy, který mi vždy pomůže a já zvládám všechny své pracovní výzvy.