Lepší sex

Dobrý den, potřeboval bych poradit, ale je to trochu intimní. Mám problémy s mojí výkonnosti při sexu a nedávno jsem na internetu našel článek o přírodním produktu Kotvičník Zemní - Tribulus terrestris. Prý má pomáhat s funkcí reprodukčního systému a hormonální aktivity, ale neznám tuto bylinu. Pokud tedy máte nějakou zkušenost, napište prosím.

Ono je to hodně o tom, aby člověk neustrnul. Jak psychicky, tak i fyzicky. Když už vás to nebaví v posteli, vyzkoušejte nové věci. Co třeba luxusní koupelna doma nebo někde na wellness. Pošlete děti na víkend k babičce a udělejte si s partnerem společně fajn víkend. :slight_smile: To je podle mě asi to nejlepší řešení. :slight_smile:

Já o něm taky uvažuju, ale není vhodný při kojení, tak musím ještě chvíli počkat. My jsme se sexuálním životem neměli nikdy problém, ale po porodu nám to začalo trochu váznout. To byl ten důvod, proč jsem se objednala zde na labioplastiku. Dost se to po ní zlepšilo, ale pořád to není ono, tak až přestanu kojit, tak chci určitě vyzkoušet nějaké bylinky.