Literatura, která pomůže s osobním růstem

Jaké knihy by podle Vás měl každý, kdo chce něčeho dosáhnout v obchodní sféře, přečíst? Já sám jsem jich na tohle téma moc nečetl, viděl jsem nespočet zahraničních videí, ale rád bych i začal se čtením, věřím, že kniha předá hodně informací, které videa předat nedokážou kvůli omezené délce.

Začal jsem s Jak získávat přátele a působit na lidi od Carnegieho dobrá byla i Odpověď od Peasových. Nesmím opomenout ani 48 zákonů moci to jsou knihy kterými bych asi začal.

Já jsem vzdělávala hodně čtením knížek. Člověka to hrozně posune dopředu, tolik věcí jsem se dříve dozvídala i několik let. Pak ale člověk vezme do ruky papírovou knížku a nebo i tu e-knihu a ví hned věci jako encyklopedie. Po založení s.r.o. se to ale nedá už tolik stíhat. Děti jsou také občas potřeba vychovávat, a tak je osobní růst na druhé koleji.

Zdravím vás, hodně dobrý dotaz. Já osobně doporučuji prakticky jakékoliv audioknihy od https://progresguru.cz/ protože ty jsou na osobní růst jako dělané. Najdete tam jak klasické tituly, tak i nové věci, které ještě nejsou objevené. Největší výhoda je to, že to jsou audioknihy, takže můžete třeba poslouchat při práci nebo v autě a ušetříte spoustu času. Já to mám navíc i tak, že sluchem si mi některé myšlenky vstřebávají lépe. :slight_smile:

Toho je fakt opravdu moc a ani nevím, kde začít. Záleží taky s jakou oblastí chcete poradit a pomoct. Mezi moje nejlépe hodnocení knihy o podnikání patří Na volné noze. Super je taky Čtyřhodinnový týden. Prostě je toho hodně. Mrkněte na produkci nakladatelství Melvil. Tam se tomu hodně věnují a nevydají jen tak něco.