Má cenu přikupovat záruku u elektroniky?

Příjemné dopoledne,
když jsem projížděla mnoho bazarů, viděla jsem, že lidé prodávají věci s prodlouženou zárukou. Jaký je Váš názor na připlácení si a tím pádem i prodlužování záruky?

Urcite ne nebo jako prijde mi to jako ztrata penez jeste se mi nestalo abych to potreboval

Dobrý den, je fajn vědět, že si nepřikupujete záruku, ale jedná se vlastně o pojištění proti poškození po skončení záruky. Já sám jsem z toho byl docela překvapený, když jsme přikupovali záruku na telefonu a pak to s námi řešila pojišťovna jako pojistnou událost. Od té doby již nikdy více. Ostatně solventní prodejce vám dneska nabídne záruku tři roky a je jedno, jestli prodává telefony nebo planetové převodovky Bühler.

Já když vybírám do firmy notebooky, tak vždy chci abychom měli minimálně 3 roky záruky. Člověk přece jenom nikdy neví kdy se ta věc pokazí a tak je to se vším. Taky chcete mít déle trvající smlouvy a ne jen uzavírat něco na dobu určitou max do jednoho roku, že?

My jsme si nikdy u ničeho nenechávali prodloužit záruku. Buďto spotřebiče fungují, a když ne, tak si pozvu hodinového manžela , který mi už několikrát spotřebič opravil. většinou tam byla třeba špatná pojistka, nebo jenom přeseknutý kabel, takže se oprava podařila :slight_smile: . Pořád to vyjde levněji, než si u všeho platit prodlouženou záruku :slight_smile: .