Ma cenu stahovat si na mobil aplikaci od LIDLU?

Hezky vecer uz nekolikrat se me v obchode pani prodavacka zeptala jestli mam aplikaci od LIDLU ale ja ji nemam ma cenu si ji stahovat nebo je to zbytecne ? Jestli jsou tam nejake slevy nebo dalsi vyhody.

Ahoj! Cenu to určitě má, a pár korun tím určitě ušetříš, máš zde různé odměny, například když nakoupíš za určitý obnos peněz (myslím, že je to 1600 Kč a pak další milníky), tak dostaneš slevu třeba 30 korun na další nákup. Stejně tak dostáváš za nákupy losy, které ti po setření dávají další slevy a v aplikaci máš i další akce, například 2+1 zdarma od určitého produktu a podobně. Za mě moc dobrá věcička!

Já ji mám, ale není to žádná sláva. Slevy tam jsou, ale přijde mi, že toho zboží moc není a hlavně takové, které já nekupuju. Ale mám ji. Spíš než tuto jejich aplikaci si hlídám celkově jejich akce. To se pak dá pěkně ušetřit. Slevy využívám i při každém nákupu na internetu :slight_smile: .

Dobrý den, já osobně s tou aplikací nemám problém a musím říct, že mě docela baví. Ale záleží, jestli nakupujete v LIDLu. Ono se to vyplatí u těch věcí, kde fakt vysloveně nepožadujete kvalitu. Třeba trojcestný směšovací ventil bych si tam fakt nepořídil. Ale to neznamená, že pantofle od nich nekupuji pravidelně. :slight_smile: