Muze neco byt s potravinami co maji slevu

Ahoj , ve skoro kazdem obchode maji nejake potraviny co na sobe maji stitek se slevou , jakoze to neni akce ale proste ze uz asi prochazi nebo jsou nejake spatne , muzou to vubec takhle prodavat a neni tem potravinam neco ?

To zalezi potravina od potraviny ale vetsinou se neboj bude to v pohode pokud bi jim ne co bylo tak je v tom ocbhode nemuzou ani vubec prodavat obcas je prodavaji pred zkoncenim expirace a pak sjou dobry ty co zkoncili uz bych nekupovala

Každé jídlo má minimální trvanlivost, tak si ji hlídej a pak se nemusíš bát. Samozřejmě je nesmysl kupovat jídlo, které je v akci, ale je prošlé. To jsou jiné způsoby, jak za nákup ušetřit. Mně třeba nejvíc vyhovují slevové kupóny , se kterými si můžu nakoupit kdy chci a ušetřit. Nemusím tak čekat, kdy věci zlevní prodejce.

Dobrý den, při vší úctě k vám, je to samozřejmě vaše věc, váš život a vaše zdraví. Ale ve slevě bych si koupil záchod nebo prostě něco do domu, každopádně do jídla bych fakt asi nešel. Jako já vím, nemusí tomu nic být. Ale ta představa prostě není nic pro mě. Přeci jenom mám svoje zdraví rád. :slight_smile: