Na čem grilujete

My děláme nejčastěji jídlo na pánvích. Koupili jsme http://mlsnyhrnec.cz/grilovaci-panev-z-litiny-k-cemu-je-dobra/ pánve na gril a jsme moc spokojení. Děláme si čas od času nějakou vysokou roštěnou a nebo třeba nějaké párečky s kozím sýrem. To je specialita, kterou jsem se naučila od mého milovaného manžela. Zní to zvláštní na první pohled, je to fakt mňamka.

Na pánvi jsem ještě negriloval, ale budu to muset vyzkoušet. Na zeleninu by mohla být super.

Zdravím, doma také grilujeme buď na pánvi, nebo elektrickém grilu, který je i poměrně výkonný. Maso je z něj někdy i mnohem šťavnatější než z jiných grilů. Podle mě však záleží hlavně na ceně. Můj bratr má doma poměrně drahý kombinovaný gril a jídla u něj se nemůžeme nabažit, ale zas mi přijde zbytečné investovat tolik peněz.

Dobrý den, s grilováním na pánvi zatím nemám zkušenosti, ale mohu doporučit buď elektrický gril, nebo i jeho plynovou alternativu. Tu máme na zahradě a nemůžeme si ji vynachválit. V každém případě však musíte počítat s tím, že bez investice do grilovacího nářadí a dalšího vybavení se bohužel neobejdete. Já to také nejdříve zkoušel ošulit, ale nejde to.

My máme pánev na gril na zeleninu a jinak používáme tácky, máme velký krb, ale uvažujeme i o pořízení nějakého malého přenosného grilu, je to praktičtější, když grilujeme třeba jen ve dvou nebo s dětmi. Teď nám padla do oka krásná sada zahradního nábytku, doteď na to nějak nebyly finance a seděli jsme na takovém starém posezení, ale s příchodem léta jsme si říkali, že už je opravdu načase pořídit něco reprezentativnějšího.

Dobrý den, já griluji klasicky na dřevěném uhlí, a tak někdy používám i hliníkové misky, na kterých se také dobře dodělá maso i zelenina. Můj kamarád používá lávový kámen, který si nemůže vynachválit a pokaždé, když jsme u něho a on nás hostí grilovanou zeleninou i masem tak se nemůžu ani zvednout ze židle pod pergolou u jeho domu, jak jsem přejedený.

My jsme se doma moc nežinýrovali a koupili Kamado Joe. Jasně, je to sice dražší a nám s tím pomohla půjčka 50 000 Kč, ale musím říct, že je to asi jedna z nejlepších investic, kterou jsem kdy do vlastní domácnosti a zahrady udělal. Skvěle se na tom dělá, udělám na tom prakticky cokoliv od stejku přes guláš až po omáčky. Na zahradě prakticky nevaříme na ničem jiném. :wink:

My přímo na grilu. Koupili jsme si elektrický gril z Grilování | Avenberg.cz – pro váš dům a zahradu , takže nepotřebujeme žádné další nádobí. Na zimu si převážíme gril do zimní zahrady, takže když dostaneme chuť na klobásu nebo plátek masa, tak zapneme gril a uděláme si ho. To je oproti grilu na uhlí velká výhoda. Taky někdo grilujete i v zimě? :slight_smile: .