Nábytek do kuchyně

Dobrý den, prosím je tu někdo, kdo by mi poradil kde seženu pěkné barové židle a stoličky. Manželka si je již delší dobu přeje do kuchyně. Již jsem několik našel na různých e-shopech, ale nejsem si jistý, zda jsou kvalitní. Proto bych byl velice rád, kdyby mi někdo doporučil nějaké konkrétní. Předem děkuji za tipy.

Dobrý den, to by mě taky zajímalo. Řešíme teď, jak si vybavit první byt, takže ty podmínky jsou poměrně jasné, přitom mi ale nepřijde, že by tomu šly obchody nějak vstříc. Chceme něco pěkného, praktické, ale zároveň levného. Respektive rozpočet nějaký je, ale nemusí stát jedna židlička 10 000 Kč. Protože to jsme taky už viděli.

Já jsem si pořídila nové barové židle na e-shopu Ezidle.cz, kde mají veliký výběr. Ještě jsem na jejich nákupu ušetřila třicet procent, jelikož jsem použila slevový kupón z internetových stránek https://slevovykupon.net/. Se slevovými kupóny jsem se naučila nakupovat i potraviny, oblečení, obuv, sportovní vybavení, doplňky do domácnosti, kosmetiku, takže měsíčně ušetřím nemalé finanční rodinné prostředky.

Taky jsme hledali nějaké pěkné barové židle k našemu pultu v kuchyni, které by se nám sem hodily a byl to docela boj :slight_smile: . Nechtěla jsem nic moderního, ale obchody jsou plné židlí a nábytku, který nic nevydrží, tak jsem ráda, že jsme nakonec sehnali rustikální židle :slight_smile: .