Náhradní díly automobil

Zdravím, nedávno jsem si koupil ojeté auto, a to konkrétně Škoda Octavia. Bohužel majitel nebyl zas tak otevřený a neřekl mi, co vše je v autě špatně, takže se teď snažím s mechanikem domluvit na opravách. Nevíte náhodou, kde by se daly rychle sehnat originální díly Škoda? Moc by mi to pomohlo, děkuji.

Dobrý den, hodně záleží na tom, co potřebujete. Pokud se to týká pohonu, náprav a tak, tak zkuste třeba Pneuservis Praha Michle. Jsou tam fakt docela týpci, kteří mají hodně kontaktů a rádi poradí. A ještě vám u toho udělají test brzd a geometrii. No, pokud jsou to motorické části, tak bych zkusil vrakoviště a tato podobná místa. Hodně taky záleží na tom, jak stará ta Octavia je.

Podobný problém jsem měla vloni při pořízení ojetého auta. Můj automechanik mi napsal, co všechno se bude muset vyměnit, tak jsem si našla stránky, kde jsem koupila tady všechno potřebné, co bylo nutné, abych mohla vyjet s mým novým autem. Měla jsem štěstí, že vše bylo za příznivé ceny, tak se zkuste podívat, třeba také najdete, co potřebujete.