Nejuspesnejsi firma ve svete

Dobry den, jaka je momentalne nejuspesnejsi firma na svete? Pokud by byl treba i nejaky graf jejiho rustu , bylo by to skvele.
dekuji vsem

Největší firmou, alespoň tedy podle hodnoty, je na prvním místě Apple (s hodnotou přes 240 miliard dolarů). Pokud by Vás třeba zajímalo, která firma za poslední rok vyrostla nejvíce, tak to paradoxně není Apple, ale dobře známý Netflix.

Podle toho, jakou berete metriku. Dneska se podle mě obecně nejúspěšnější firma těžko určuje. Jasně, Apple je určitě vysoko, ale když porovnáte třeba klientský servis, tak je na tom lépe Amazon. Kdysi mě potkala výměna skla Apple Watch a nebýt toho, že jsem narazil na neoficiální servis, tak bych o ty hodinky nejspíš přišel. V iStoru mi rovnou řekli, ať si raději pořídím nové, že tohle oni nedělají. Hrůza.

Já můžu s jistotou říct, že ta moje firma to rozhodně není :smiley: . Je to teprve měsíc, kdy jsem se konečně rozhodla založit firmu a virtuální sídlo firmy . Bylo s tím víc starostí, než jsem si myslela, ale to prvotní papírování mám za sebou a teď se naplno věnuju rozjezdu firmy a kdo ví, třeba budu za pár let taky mezi nejúspěšnějšími firmami. Alespoň třeba tady u nás.

Osobně bych vám asi řekl, že to určitě nebude taková ta trojice Apple, IBM nebo tak prostě. Protože co si budeme povídat, tyhle firmy jsou úspěšné jenom na oko. Spíš to vidím, že úspěšná firma je taková, kterou na venek zastupuje třeba virtuální asistentka a ta firma prostě slušně vydělává. Protože když se kouknete na uzávěrky Mety a dalších, tak tam prostě nejsou ani černá čísla.