Noste si vlatni tasky do obchodu

Jenm jsem vam chtela rict aby jste si nosily do obchodu svoje vlastni tasky a nekupovaly si rohliky treba do igelitu protoze to nici planetu tak si radsi poridte nebo usijte nejakou tasku doma a stou tam chodte je to lepsi pro vas i pro planetu

Díky za upozornění, na vlastní tašku nedám dopustit, je to ekologičtější a víc se mi toho do ní vleze, takže můžu jen souhlasit s názorem, že je to prostě ve všech ohledech lepší, jenom je potřeba si ji nezapomínat :slight_smile:

Děláme to takhle už docela dlouho. Dneska se dají použít i koupit ty recyklovatelné sáčky na zeleninu. Jinak se snažíme vybírat si i obchody, které při balení kladou důraz na ekologickou složku. Nemám rád, když mi přijde balík a ten je vystlaný plastem jen proto, že dají malou věc do velké krabice. I z toho důvodu rád nakupuji na https://www.kaupu.cz/ kde se mi něco podobného ještě nikdy nestalo. :wink:

Já si taky nosím do obchodu látkovou tašku a mám i takové ty děrované látkové pytlíky, takže žádné igelity domů nenosím. Do obchodů chodím většinou jen pro jídlo, protože to nechci objednávat přes internet. Všechno ostatní ale objednávám, abych ušetřila čas a peníze díky slevovým kupónům , které na prodejně uplatnit nejdou.

Hlavně mám pocit, že v poslední době v kamenném obchodě už skoro nenakupuji. Co si budeme povídat, internet je na tohle fakt všemocný. A dokonce si říkám, že vlastně dost často objednávám i jídlo z Košíku. Třeba nedávno jsem si objednala fajn body spodní prádlo a taky jsem to poprvé vyzkoušela z internetu a světe div se, ono to vyšlo. :slight_smile: