Nové schodiště

Zdravím, momentálně doma řešíme problém se schodištěm. Konkrétně si nevíme rady s tím, jaký typ zvolit. Proto bych vás chtěl poprosit o vaše nápady či zkušenosti. Přemýšleli jsme spíš nad nějakou klasikou, ale nebráníme se ani modernějšímu stylu. Důležité je pro nás, aby korespondovalo se stylem interiéru, který je laděný do přírodních tónů. Moc děkuji za tipy.

Zdravím, musím uznat, že výběr schodiště je docela výzva. Já se s ní potýkal v minulý rok v červnu, když jsme se rozhodli pustit do rekonstrukce patra. Doporučuji se odpíchnout od designu a barvy nábytku, tak aby schodiště nepůsobilo jako pěst na oko. Až potom bych se zaměřil na funkčnost a hledal konkrétní typy schodiště.

Pokud zařizujete schodiště v domácnosti, tak by vás mohlo určitě v nejbližší době zajímat také to, že na známém e-shopu probíhá nábytek výprodej. To byste nevěřili jaké slevy se dají v dnešní době na internetu najít. Jsme například židli koupili z původních 820 Kč za krásných 560 bez daně.

Už 3 rok v novém domě mi na vánoce něco chybí. Ve starém domě jsme měli krb, ale manželovi přišlo zbytečný kupovat nový krb, takže žádný nemáme. Taky mi tvrdí, že všechny designové krby vypadají stejně. Ukázala jsme mu tuto stránku https://www.rocal.cz/designove-krby a jemu spadla brada a najednou už vybíral jaký krb si koupíme

A co tam teda přesně řešíte za problém? Mi přijde, že jste si docela odpověděl sám, nebo se pletu? Ale jako samozřejmě to může být jen můj subjektivní dojem. My máme projekt bungalou na klíč, ale tam máme schodiště normální. Jen takové klasické, za pár korun, ale stabilní. No, tak to jsem vám asi moc neproadil, co? :slight_smile: