O kategorii Cestování

Cestujete rádi a nevadí vám sdílet zajímavé zážitky, zkušenosti (dobré i ty špatné) či informace o místech, která jste navštívili? Uvítáme, když se o své postřehy podělíte s ostatními.

Cestovatelské vybavení

Já teda cestuji moc rád. Buď sám nebo ve dvou s manželkou. Obojí má něco do sebe. :slight_smile: Jelikož jsem digitální nomád, tak na cestách hodně pracuji a jsem často třeba půl roku někde v trapu a se ženou se potkáváme. Dokud nemáme děti, tak si chceme užít. :slight_smile: Každopádně vím, že to chce vždycky kvalitní cestovní pojištění. Nikdy nevíte, co se na cestách může stát a já osobně toho zažil už dost.

Na cestování se dá pohlížet z mnoha různých ohledů. Pro někoho je cestování, když jede 150 km k babičce do Kařízku vlakem. A já mu to neberu. A někdo potřebuje, aby letěl alespoň do Etiopie a tam zažil třeba nějaký mystický nebo astrální zážitek. Jestli mi teda rozumíte. A taky mu to neberu. Každopádně cestování je fajn. :slight_smile:

Máte pravdu. Taky to tak vnímám. Já jsem ten typ, co by rád jel, nebo letěl do Etiopie. Cestování po republice pro mě není to pravé. Asi už jsem rozmlsaná, protože s manželem hodně cestujeme po Evropě, ale i do Afriky. Peníze na cestování máme díky investování a na domácnost atd. máme peníze z výplat, takže pěkně vidíme, jakou dovolenou si kdy můžeme dovolit.