Opečovávání stolu na ping pong na zahradě

Hezký podvečer,
je nutné stůl na ping pong schovávat, nebo o něj nějak jinak pečovat, aby se mu nic nestalo, nebo si vystačím s tím, že jej třeba vždy jen sklopím?

Hezký podvečer,stůl bych pokaždé,když se nehraje,alespoň sklopil kolmo k zemi,pokud na něj budete mít i nějakou plachtu,tak jedině dobře. Na zimu a podzim bych ho určitě schoval,pokud možno třeba do sklepa.

Dobrý den, určitě nejdůležitější je o ten stůl pečovat tak, aby na něj nepršelo, neprášilo se a tak dále. Pak jsou samozřejmě speciální nátěry na stoly. Mrkněte sem, kde se dá sehnat fakt leccos do domácnosti včetně barev a nátěrů. A ono pak taky záleží na tom, v jakém je ten stůl teď stavu. Jinak samozřejmě abych odpověděl na otázku tak ano, o ping pongový stůl je třeba pečovat.

Já bych ho radši přikryla plachtou. Tím rozhodně nic nezkazíte :slight_smile: . My taky venku všechno přikrýváme. Jednak před deštěm, a pak i před sluncem, když ty věci nepoužíváme, nebo jedeme na dovolenou. Manžel objednal krycí plachty z Krycí plachty - Plachty Štěpáník a máme jich doma zásobu. Pořád je co přikrývat :smiley: .