Osvětlení do obývacího pokoje

Příjemné dopoledne,
chtěla bych si koupit nějakou lampičku, která by mi osvítila obývací pokoj, ideálně něco, co bude měnit barvy a bude zde i měnitelná intenzita. Nejde mi tak o nějaké svícení do konkrétního místa, jako spíš o prosvětlení celého pokoje.

Hezký podvečer,zakoupil jsem před már měsíci tuto lampu Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 - Chytrá lampička - XiaomiMarket.cz, a je naprosto dostačující,na to,co píšete,by měla být ideální. Pokoj pěkně prozáří,můžete si měnit teplotu barev i jejich intenzitu.

Dobrý den, my máme v obývacím pokoji podhledová světla a pak jsme dávali ještě do obývací stěny takové ty bodovky, které jsem tam zabudoval. Když chceme hodně světla, tak zapneme komplet, když jen na půl, tak si nastavíme ten podhled a když chceme fakt jen intimní atmosféru, tak to řeší právě ty bodovky, které jsou taky do stropu.

Ono to osvětlení je hodně podceňované, ale ve finále je to fakt hodně důležité. My jsme nakonec vybrali osvětlení EGLO Praha, respektive firmu, která dodává ta řešení. Proč? Hlavně se nám líbily návrhy toho, jak by to celé mohlo vypadat. A pak taky již proběhlé realizace, na které jsme se byli dokonce sami podívat. :slight_smile: