Osvětlení interiéru

Ahoj ahoj, řešil jste někdo v nejbližší době doma osvětlení? Potřebovala bych poradit. Chtěla bych nějaké pěkné osvětlení které mi prozáři obývací pokoj ale nemohu se rozhodnout jestli se mám svěřit nějakým odborníkům do rukou nebo jestli si mám zajít do obchodu a vybrat si prostě jenom světlo.

Zdravím, zajímavý dotaz. Vyladit osvětlení v jakémkoli interiéru, může být někdy pořádně náročné. Stejný problém jsme řešili v našem obývacím pokoji, který není zrovna velký, a tak jsme ho potřebovali pořádně prosvětlit a opticky zvětšit. Kromě světel jsme se ale zaměřili i na nábytek, který jsme vybírali pouze ve světlých odstínech.

S výběrem osvětlení jsme neměl problém, to nechal manžel na mě, ale nevěděli jsme pak, jaké vybrat žárovky . Je tolik typů, tak jsem toto zase nechala na manželovi :smiley: . Všude máme hodně svítidel, akorát do pokojíčku jsme chtěli nějakou silnější, aby syn dobře viděl, když píše domácí úkoly :slight_smile: .

No, nejlepší je samozřejmě přirozené světlo, ale když už, tak teda koupit žárovky, které ho co nejvíce napodobují a co nejvíce ho připomínají. :slight_smile: A pak je to už jedno. Každopádně bych vsadil na klasické sluníčko. Třeba ve Skandinávii, kde se dělá skvělý gin tolik toho sluníčka nemají, a proto tam mají všichni deprese a jsou smutní. :slight_smile: