Pernamentní make-up

Dobrý den všem zde přítomným ženám! Mám otázku ze světa make-upu, i když vlastně makeup teď v létě nějakým závratným způsobem neplánuji. Znáte někoho, kdo absolvoval tento
zákrok? Nebo dokázaly byste si případně představit, že byste do toho šly samy? Vůbec si nedovedu představit, zda jsou ty výsledky opravdu tak dobré, jak píší na svých stránkách, a tak se ptám na zkušenosti :slight_smile:

Dobrý den, mrkněte třeba na internetový obchod https://www.shoptio.cz/ protože tam mají fakt hodně věcí všeho druhu. Ve své podstatě je to takové internetové tržiště, kde seženete prakticky všechno a ještě za relativně dobrou cenu. Samozřejmě v závislosti na kvalitě. No, prostě klasicky jako vždycky v obchoďáku. :slight_smile:

Já jsem o permanentním make-upu už taky pár krát slyšela a uvažuju o něm, ale nevím, jestli se pro něj nakonec rozhodnu. Používám make-up na mastnou pleť , po kterém se mi pleť nezhoršuje, a přitom mi zakryje nedokonalosti, takže jsem s ním spokojená a nemám odvahu zkoušet něco nového.