Piáno na mobilu

Ahoj, je nějaká aplikace na mobil s tématikou piána? Mám klavír moc ráda, tak bych ho chtěla mít i sebou, když si na něj nemůžu brnkat doma, stačí klidně nějaká hra, nebo něco takového, hlavně, když to bude s piánem.

Před pár lety jsem miloval Piano Tiles, bylo to skvělé, člověk tam našel klasické písničky od skladatelů jako je Beethoven a celkově se tak nějak odreagoval. Slyšel jsem, že už to není tak dobré, ale věřím, že i tak to bude bomba!

Nemáte někdo prosím tip na nějaké klasiky do kapely? Hrajeme převážně na plesech a sháníme něco používaného do 35 tisíc. Náš bubeník je marod, a tak nemůže zkoušet s námi ve zkušebně. To je také důvod, proč jsme mu chtěli darovat jednu starší kytaru ze skladu, ale nenašla se.

Já vám nevím, ale tak trochu mi přijde, že to bude vždycky jenom náhražka. Nechcete si spíš domů koupit klasický hudební nástroj? Třeba aspoň klávesy nebo keyboard nebo jak se tomu říká? Piano na mobilu prostě bude vždycky trochu bolest, nemyslíte. To když jsem hledal jak vybrat kalimbu, tak to jsem si stáhnul jednu takovou šikovnou appku do telefonu. Ale to bylo jen na pár dní. :wink: