Pracovní prostor doma

Jak často lidičky třeba pracujete z domovu? Já jsem teď jezdila po různých firmách a vyptávala jsem se, jestli se i po lockdownech lidé vrátili zpátky do práce. No někde mi dokonce řekli, že by to pro ně byla ekonomická sebevražda. Jinde zase argumentovali tím, že akustika prostoru je také něco stála a právě proto by byli rádi, aby se zaměstnanci do kanceláří vrátili.

Já a moje kolegyně jsme si k práci vybraly obývací pokoje, které nám dokážou nabídnout prakticky všechno, co potřebujeme. Jelikož jsou poměrně prostorné nemusíme řešit, kam s věcmi, ani to, zda se nebudeme plést ostatním členům domácnosti během dne. Co se týče akustiky, nikdy jsme neměly problémy, ale chápu, že každý má jiný názor.

Já také pracuji z našeho obýváků. Jsme spíše zastánci otevřených prostor, takže se nám rychle podařilo vyčlenit kousek na vytvoření mojí vlastní kanceláře, odkud se mi krásně pracuje. Navíc jsme tento rok investovali i do krbové obestavby, takže je místnost ještě víc útulnější a luxusnější. Práci z domu tedy mohu jen doporučit.

My jsme pro naše pracovníky ve firmě také vybírali nějaké nové prvky do pracovních kanceláří. A říkali jsme si s šéfem, že asi vybereme i něco, co je netypické pro kanceláře. Na veletrhu nás velmi zaujaly designové krby. Viděli jste už někdy něco podobného u někoho v kancelářích? My ne, ale hodně nás to zajímá.

Čím si jsem jistá, tak je to, že bych v ložnici musela mít nějaké dekorativní polštářky a povlaky. Hrozně jsem si na to zvykla. Člověk by chtěl mít krásné prostředí nejenom na spaní, ale i v domácnosti, a proto jsem se zařekla, že už nebudu mít třeba nikdy ani bílé stěny. To je tak ohrané.

My teď s manželem pracujeme tak napůl z domu oba a museli jsme tomu domácnost trochu přizpůsobit, naštěstí máme pracovnu, tu jsme museli trochu doplnit o nějaké regály a pořídili jsme pořádné a hlavně pohodlné kancelářské křeslo , já mám notebook, tak pracuji v obýváku, nebo když je hezky tak na terase. A vyhovuje nám to, alespoň se při práci nerušíme.

Kdybych se měla rozhodnout, jestli si koupím byt a nebo baráček na vlastní pěst a nebo poprosím nějakou realitní kancelář, která si za to vezme nesmyslná procenta, budu asi volit tu lacinější variantu. Co je na tom si prostě projít pár inzerátů, zavolat majiteli, domluvit si schůzku a sepsat smlouvu?

Zdravíčko, já pracuji doma úplně normálně, ale je pravda, že občas je to docela fuška. Jen trochu bojujeme s prostorem, takže mě to stejně vyžene do kanceláře. S manželkou vybíráme sedací soupravy z pravé kůže a já tak nějak podvědomě vidím, že hodně prostoru v obývacím pokoji zabírá právě moje pracovní místo, takže se budu muset odebrat někam pryč. :smiley: A do kuchyně fakt nejdu!!! :smiley:

Taky by se mi nějaký nový hodilo. Sedím u počítače na takové staré počítačové židli, kterou jsem měla ještě u rodičů, když jsem chodila do školy. Pamatuje toho tak už fakt hodně :smiley: . Nejdřív jsem ale potřebovala vyřešit věci, které byly nutnější. Jako nový notebook, rolety den a noc v systému MINI , regály, atd. :slight_smile: .