Pracovní prostředí, práce z domu

Pracovala jsem jednak z domu, v pozdějším věku jsem přešla do kanceláří. Představa, že bych se opět vrátila pouze do domácího prostředí je pro mě teď šílená. Zvykla jsem si na to, že je člověk v kolektivu, tráví čas s lidmi, může být v příjemném prostředí. Třeba takové vertikální zahrady bych si doma neudělala, neboť na to nejsou peníze, přesto si bez nich práci nedovedu představit.

Kdybych si dnes měla dělat domácí kancelář, tak bych rozhodně nezapomenula na a href=“https://www.saunaproject.shop/cs/”>finské sauny, které člověka tak krásně vyklidní a udělají z něho mnohem mírumilovnějšího člověka. Tím, že jste potom takoví zrelaxování, tak na své podřízené kvůli prkotině nevyjedete.

Mám to stejně. Taky pro mě home office není. V kanceláři toho udělám víc a hlavně se vidím s kolegyněmi, probereme, co je nového a je to fajn :slight_smile: . Ze začátku, když nám udělali nové kanceláře, tak to teda bylo šílený, protože tu byla špatná akustika prostoru , tak to jsem si ten home office docela brala, ale už je to dobrý :slight_smile: .

Na něco to je fajn, ale na něco to fajn není. Já preferuji spíše levnou kancelář ve městě. Třeba i malou místnost. Tak to mám já. Mám tady svoje nejoblíbenější knihy a je to prostě prostředí cíleně zaměřené na práci. Nekompromisně. A domů pak chodím relaxovat a věnovat se rodině. :slight_smile:

Dobrý den, rozumím vašemu pocitu, že práce z domova a práce v kanceláři mají své výhody a nevýhody. Také si dokážu představit, jak by bylo těžké se vrátit pouze do domácího prostředí, zejména pokud jste si zvykla na pracovní kolektiv a příjemné pracovní prostředí. Já jsem začala pracovat na home office a opravdu mi to vyhovuje. Loni jsem narazila na stránky https://www.albixon.cz/bazeny/, kde měli bazény. Jeden jsem si koupila a od té doby pracuji od bazénu, když je teplo.

Jakmile jsme se s přítelem rozhodli že budeme oba dva pracovat z domova, tak jsme se dohodli i na tom že skutečně budeme dbát na stravu. Proto třeba už nějakou tu dobu vlastně objednáváme bio produkty a máme z toho skutečně radost.